Panorāma

LB prezidenta amatam apspriež trīs kandidatūras

Panorāma

Ē. Kalnmeiers paliks amatā

Aizdomās par kukuļņemšanu aiztur VP amatpersonu

Par iespējamu kukuļošanu aiztur Latgales reģiona policijas amatpersonu

Iekšējās drošības birojs aizdomās par kukuļošanu aizturējis trīs personas – Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja priekšnieka vietnieku un divas privātpersonas, no kurām viena ir bijušais Valsts policijas darbinieks, liecina biroja paziņojums medijiem.

Iekšējās drošības biroja rīcībā ir informācija, ka kukuļdevējs, kura interesēs tika izbeigta pret viņu uzsāktā administratīvā lieta, ar starpnieka palīdzību deva kukuli Valsts policijas amatpersonai.

"Jebkura policijas darbinieka aizturēšana aizdomās par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu ir ārkārtas gadījums, kas ietekmē policijas reputāciju. Tomēr, pirms tiek pieņemti lēmumi vai izdarīti pārsteidzīgi secinājumi, sākotnēji jāsaprot, kas un, galvenokārt, kāpēc ir noticis. Jāņem vērā arī nevainīguma prezumpcija – neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā. Plašāk šo komentēt nevaru, jo izmeklēšanu veic Iekšējās drošības birojs," sacīja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens ("KPV LV") pašlaik atrodas komandējumā Čīlē. 

Visām trim personām piemērots aizdomās turētās personas statuss un drošības līdzekļi, kas nav saistīti ar brīvības atņemšanu, tai skaitā policijas darbiniekam piemērots aizliegums pildīt amata pienākumus.

Izmeklēšanas interesēs plašāku informāciju šobrīd Iekšējās drošības birojs nevar sniegt.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti