Pagājušajā nedēļā ar Covid-19 inficēto iedzīvotāju skaits samazinājies visās pašvaldībās

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem un 1 mēneša.

Aizvadītās nedēļas laikā ar Covid-19 inficēto iedzīvotāju skaits ir samazinājies visās Latvijas pašvaldībās, liecina aģentūras LETA aprēķini pēc Slimību profilakses un kontroles centra datiem.

Vislielākais kritums ir bijis Valkas novadā. Svētdien tur bija reģistrēti 58 iedzīvotāji, kuriem pēdējo 14 dienu laikā ir atklāta inficēšanās ar Covid-19, kas ir par 60,3% mazāk nekā iepriekšējā svētdienā.

Savukārt ar 53% kritumu sasirgušo iedzīvotāju skaitā seko Salaspils novads, kurā svētdien bija reģistrēti 174 ar Covid-19 inficēti iedzīvotāji.

No lielajām pilsētām inficēto skaits visstraujāk ir samazinājies Rēzeknē, kur aizvadītajā dienā bijuši 368 ar Covid-19 saslimuši iedzīvotāji, kas ir par 49% mazāk nekā pirms nedēļas. Par 48,5% saslimušo skaits nedēļas laikā ir samazinājies Liepājā, kur aizvadītajā dienā reģistrēti 711 iedzīvotāji, kuri inficējušies pēdējo 14 dienu laikā.

Savukārt Rīgā nedēļas laikā saslimušo skaits ir samazinājies par 45%. Galvaspilsētā ir reģistrēti 5073 iedzīvotāji, kuri ar Covid-19 inficējušies iepriekšējo 14 dienu laikā, un tādējādi aizvadītajās brīvdienās Rīgā saslimušo kopējais skaits pirmo reizi kopš janvāra sākuma ir tuvu 5000 inficēto robežai.

Visvairāk saslimušo pašlaik ir vecumā no 50 līdz 59 gadiem. Šajā vecuma grupā pēdējo 14 dienu laikā ir inficējušies 2875 Latvijas iedzīvotāji. Tādējādi kopš ilga laika ir pārspēta līdz šim pirmajā vietā esošā vecuma grupa - no 30 līdz 39 gadiem, kurā iepriekšējo divu nedēļu laikā reģistrēti 2862 saslimušie ar Covid-19.

Savukārt vismazāk saslimušo pašlaik ir reģistrēts vecumā līdz deviņiem gadiem - 1158.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti