Rīta Panorāma

Jānim Rozentālam 150!

Rīta Panorāma

Laika ziņas

Telefonintervija ar Daci Baumani

NVA reģistrējušies 37 «Metalurga» darbinieki

Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ir reģistrējušies 37 maksātnespējīgā uzņēmuma „KVV Liepājas metalurgs” strādnieki, intervijā LTV raidījumam „Rīta Panorāma” sacīja aģentūras Liepājas filiāles vadītāja Dace Baumane.

Viņa norādīja, ka šiem cilvēkiem būs bezdarbnieka pabalsts, ja vien viņiem būs pietiekami ilgs darba stāžs.

Kopumā Liepājā pēdējos mēnešos ik dienu ir pieejamas ap 200 dažādas vakances: metinātāji, elektriķi, iekārtu operatori un citi speciālisti. Tiesa, ja darbu gribēs atrast uzreiz visi „Metalurga” darbinieki – ap 300 cilvēku – tad darba varētu arī nebūt.

Kā ziņots, Ukrainas investori "KVV Group" pieņēma lēmumu par AS "KVV Liepājas metalurgs" rūpnīcas konservāciju. Uzņēmuma saimnieciskā darbībā attiecībā uz produkcijas izgatavošanu ir apturēta uz nenoteiktu laiku, Latvijas Radio pastāstīja „KVV Liepājas netalurgs” valdes loceklis Igors Talanovs.

No rūpnīcas vadības NVA filiālē nav saņemts nekāds oficiāls paziņojums par darbinieku kolektīvu atlaišanu. Bijušie darbinieki nāk reģistrēties, taču tas nenotiek masveidā, un NVA filiālei darba organizācija tādēļ nav īpaši jāpārkārto, kā tas bija 2013.gadā, kad "Liepājas metalurgs" paziņoja par masveida darbinieku atlaišanu un īsā laikā vajadzēja reģistrēt lielu skaitu bezdarbnieku.

14.martā Liepājā reģistrētais oficiālais bezdarba līmenis bija 12,1%. Tikpat augsts tas bija arī iepriekšējās divas nedēļas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti