No šodienas samazina pasažieru pārvadājumus reģionālajos maršrutos

Ņemot vērā ārkārtējo situāciju saistībā ar Covid-19 izplatīšanos un arī pasažieru skaita būtisko kritumu sabiedriskajā transportā, Autotransporta direkcija no šodienas noteikusi būtiski samazinātu reisu skaitu reģionālajos maršrutos.

Lēmuma par vilciena reisu samazināšanu patlaban gan vēl nav, jo aktuālie dati par vilcienos pārvadāto pasažieru skaitu vēl tiek analizēti.

Lilita Pelčere: No šodienas samazina pasažieru pārvadājumus reģionālajos maršrutosEdgars Kupčs

  Autotransporta direkcija arī aicina pasažierus, ja tas iespējams, biļeti iegādāties internetā, autoostā vai maksājot ar bankas karti autobusā, izvairoties no tieša kontakta ar šoferi.

  Direkcijas pārstāve Lilita Pelčere  skaidroja, ka pēdējo dienu laikā ir būtiski krities pasažieru skaits reģionālo maršrutu autobusos, tāpēc uz ārkārtējās situācijas laiku autobusu reisu skaits tiks samazināts. Pasažieru pārvadātāji direkcijai iesnieguši pasažieru plūsmas karti, uz tās pamata arī pieņemts lēmums par reisu skaita samazināšanu.

  Atjaunināto sarakstu var redzēt direkcijas mājaslapā un portālā 1188.lv, informācija tiks aktualizēta, tāpēc direkcija aicina iedzīvotājus pirms brauciena pārbaudīt aktuālos kustības sarakstus.

  Situācija var mainīties arī šodien, jo pārvadātāji turpinās sniegt datus par pasažieru skaitu arī turpmāk, tādēļ ir būtiski sekot līdzi aktuālajiem sarakstiem arī īsi pirms brauciena, norādīja Pelčere.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti