No ceturtdienas izmaiņas vairāk nekā 500 reģionālo autobusu maršrutos

Sakarā ar Lieldienu brīvdienām jau no šodienas līdz pat 3. aprīlim gaidāmas izmaiņas vairāk nekā 500 reģionālo autobusu maršrutu, kuros sabiedriskā transporta pakalpojumus nodrošina 23 pasažieru pārvadātāji.

Ņemot vērā vērienīgās izmaiņas maršrutu tīklā, Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus pirms brauciena atkārtoti pārbaudīt autobusa kustības sarakstu mājaslapā www.atd.lv sadaļā «Kustības saraksti», jautājumu gadījumā sazināties ar attiecīgo pārvadātāju vai informāciju meklēt uzziņu dienestos.

Jānis LagzdonsEdgars Kupčs
''(..) Izmaiņas pārsvarā saistītas ar to, ka piektdiena un pirmdiena ir brīvdienas, līdz ar to tajās netiks izpildīti tie reisi, kas saistīti ar pasažieru nogādāšanu uz darba vietām, mācību iestādēm. To vietā tiks izpildīti reizi, kas raksturīgi brīvdienām. Tie reisi, kas parasti tiek izpildīti piektdienās, tiek pārcelti uz ceturtdienu, 29.martu; tie, ka notiek svētdienās, attiecīgi pārcelti uz pirmdienu, bet pirmdienas reisi pārcelti uz otrdienu, 3.aprīli,'' par izmaiņām stāsta Autotransporta direkcijas Sabiedriskā transporta plānošanas nodaļas vadītājs Jānis Lagzdons.
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti