Panorāma

Raimonds Graube pirms termiņa pamet NBS vadību

Panorāma

Kas ir jaunā «RB Rail» padomes locekle Vineta Rudzīte?

Izmaiņas partijā «KPV LV»

Nesaskaņu dēļ Kaimiņa partijas valdi varētu pamest četri biedri, arī Poikāns

Nesen sevi pieteikušās politiskās partijas “KPV LV” vadībā gaidāmas izmaiņas – četri tās valdes locekļi nolēmuši partiju pamest, jo esot vīlušies partijas ideālos un tās līderī Artusā Kaimiņā, ziņo LTV raidījums “Panorāma”.

Kopš partijas dibināšanas nav vēl apritējis pat pusgads, taču nesaskaņas jau ir tik lielas, ka no deviņiem valdes locekļiem četri nolēmuši to pamest un dibināt jaunu biedrību.

Iespējams, trešdien, 26.oktobrī, par partijas valdes pamešanu informēs Ilmārs Poikāns jeb Neo, Marita Eisaka, Uldis Neilands un Armands Kincs.

Saskaņā ar “Panorāmas” rīcībā esošo informāciju, konflikts partijas vadībā briedis jau kādu laiku. Pirms nedēļas partijas valdes sēdē bijis plānots lemt par Artusa Kaimiņa izslēgšanu no partijas viņa vadības stila dēļ. 

Intervijā “Panorāmā” Kaimiņš pauda, ka nezinājis par šādu biedru ieceri, taču viņš esot gatavs šādam pavērsienam. Turklāt valdē aizvien paliek pieci cilvēki, tātad kvorums ir, un valde ir lemtspējīga.

Viņš gana atzina, ka partija no tā neiegūs, un pieļāva, ka politiskais spēks tiekot šķelts no iekšpuses, jo tā pastāvēšana neesot izdevīga Saeimā esošajām partijām.

Jau ziņots, ka maija sākumā nodibināta Kaimiņa veidotā partija KPV, uz kuras dibināšanas kongresu ieradās vairāki simti cilvēku. Kaimiņa partija grasās startēt gan 2017.gada pašvaldību vēlēšanās, gan nākamajās Saeimas vēlēšanās.

6 komentāri
JAUTAJUMS
Kā lai tie kas domā ,ka vajag pievienoties krievijai tiek valdošos amatos ,saeimā ? Skumji !
JAUTAJUMS
Skumji,ka viņi un saeimā LABU saprot katris savādāk. Kā tik savādāk domājošie par valsts labklājību tiek valdošos amatos ,saeimā ?
ABC
Neteikšu, ka tas būtu pārsteigums. Agri vai vēlu prātīgākie saprot, kas par politērmu ir Kaimiņš un partiju pamet. Bondars savulaik to nedarīja, jo ir pragmatisks oportūnists un cēla mērķa vārdā (lasi: lai ietiktu Saeimā) bija gatavs uz vēlēšanām uzvilkt klauna kostīmu.
profils
"Kas arī bija jāpierāda", gluži likumsakarīgi un absolūti neizbēgami – ir sacīts: "No sū#a pīrādziņu neizcepsi." ;) Un, arī: "Var jau iespējami skaļi un bezgalīgi ilgi dēvēt sū#u par zafti – dēļ tam tas saldāks nekļūs un tīkami smaržot nesāks." ;)))
Viedais
Tikai mieru. Ar KPV LV viss ir kārtībā un darbs turpinās. Jaunā deputātu paaudze tiek veiksmīgi gatavota. Četriem biedriem ir cits viedoklis, jo nav viedokļa. Laiks visu noliek savās vietās. Tāpēc KPV LV partijas biedri, saglabājies mieru, un turpinam darbu Latvijas interesēs.
Krīvs
KPV LV partijas biedri, saglabājies mieru, līdz partiju pametīs pats Kaimiņš! (kļūdu pārkopēju no Viedā)
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti