NEPLP nav oficiālās informācijas par iespējamām izmaiņām PBK; kanāls izskata vairākus scenārijus

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Mediju uzraugs, Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) pagaidām nekomentē izskanējušās neoficiālās ziņas, ka Pirmā Baltijas kanāla (PBK) Ziņu dienestu varētu likvidēt, jo kanāla vadība padomi pagaidām par saviem plāniem nav informējusi. Kanāla īpašnieki SIA „Baltijas Mediju alianse” pagaidām šīs neoficiālās ziņas neapstiprina, sakot, ka šobrīd tiek izskatīti dažādi nākotnes scenāriji.

ĪSUMĀ:

  • Izskan neoficiālas ziņas par PBK Ziņu dienesta likvidēšanu.
  • PBK īpašnieki: Šobrīd izskata vairākus scenārijus, bet lēmuma nav.   
  • NEPLP nav informācijas no kanāla īpašniekiem.
  • NEPLP pārbauda PBK patiesos labuma guvējus.   

SIA "Baltijas Mediju alianse" Mārketinga vadītāja Sindija Frīdenberga norādīja, ka “šobrīd tiek izskatīti vairāki attīstības scenāriji, kādā veidā turpināt vai neturpināt lokālo zinu izdošanu PBK, bet šobrīd lēmuma nav”. 

Frīdenberga uzsvēra, ka uzņēmumam šobrīd ir svarīgi darbinieki un šādas baumas viņiem kaitē.

NEPLP nav informācijas par iespējamām izmaiņām PBK; kanāls izskata vairākus scenārijus
00:00 / 02:46
Lejuplādēt

“Mēs esam ļoti korekti pret darbiniekiem un ļoti pateicīgi viņiem par darbu, tāpēc viņiem ir pilna informācija par to, kas šobrīd notiek. Tiek darīts viss, lai arī viņi tiktu nodrošināti ar informācijas plūsmu, tāpēc cilvēks mums šobrīd ir pirmajā vietā, tāpēc ir ļoti nepatīkami, ka izplatās kaut kāda nepārbaudīta informācija, jo tas tieši skar cilvēkus,” sacīja Frīdenberga.

Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes rīcībā pagaidām nav nekādas informācijas par PBK Ziņu dienesta likteni.

Tāpēc padomes priekšsēdētājs Ivars Āboliņš norādīja, ka “NEPLP nevar komentēt baumas”.

“PBK nav iesniedzis nekādu oficiālu informāciju par saviem nākotnes plāniem šajā jautājumā. Un līdz ar to, kamēr šāda oficiāla informācija netiks saņemta, NEPLP šo situāciju nekomentēs,” pauda Āboliņš.

Āboliņš atgādināja, ka padome ir uzsākusi Pirmā Baltijas kanāla patieso labuma guvēju pārbaudi, kura vēl turpinās.

“Mēs zinām to, kas ir noticis ar šo kanālu pēdējo mēnešu laikā. Līdz ar to, ja viņi šādu lēmumu pieņems, tas būs šīs programmas īpašnieku izsvērts un izvērtēts lēmums,” sacīja Āboliņš.

Valsts drošības dienests pagājušā gada nogalē sāka kriminālprocesu par Eiropas Savienības noteikto sankciju pārkāpšanu, ko izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Februāra sākumā dienests vairākās vietās Rīgā un tās apkaimē veica tiesas sankcionētas procesuālās darbības. Viens no aizdomās turamajiem šajā procesā ir „Baltijas mediju alianses” vadītājs Oļegs Solodovs, kā arī uzņēmuma juridiskās daļas vadītājs Sergejs Kārītis. Abus aizturēja, bet vēlāk atbrīvoja.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti