Izsludina konkursu uz «airBaltic» valdes locekļa amatu

Akciju sabiedrība “Air Baltic Corporation” izsludinājusi konkursu uz vakanto valdes locekļa amatu, kandidāti var pieteikties līdz 7. februārim, liecina Pārresoru koordinācijas centra informācija.

Amata kandidātiem jābūt ar nevainojamu reputāciju, plašām zināšanām un izpratni par aviokompānijas vadību un operatīvo darbību, ko var apliecināt ar vairāk nekā piecu gadu darba pieredzi vadošā amatā aviokompānijā vai ar lidojumu operācijām saistītos uzņēmumos, un papildu iegūtajām kvalifikācijām aviācijas darbības vai uzraudzības jomā un/vai dalību kā pasniedzējam/lektoram konferencēs un/vai specializētos aviācijas jomas kursos.

Pretendentiem jābūt augstākajai izglītībai uzņēmējdarbības vadībā, finanšu vadībā vai aviācijas inženiertehniskajās specialitātēs, vismaz piecu gadu pieredzei valdes locekļa amatā ar aviācijas nozari saistītos uzņēmumos ar apgrozījumu virs 10 miljoniem eiro gadā Eiropas Savienībā pēdējo 10 gadu laikā, vismaz piecu gadu pieredzei augstākā līmeņa vadības amatā operatīvās vadības jomā lidsabiedrībā, kas veic regulārus pasažieru pārvadājumus Eiropā pēdējo 10 gadu laikā, kā arī noteiktas citas prasības.

Pieredze “Airbus A220” gaisa kuģu operāciju pārvaldīšanā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Konkurss uz valdes locekļa amatu izsludināts, jo “airBaltic” valdes loceklis un operatīvās vadības direktors Martins Sedlackis 23. janvārī lūdzis uzņēmuma padomei plānu, kas ļautu viņam šogad nodot valdes locekļa, operatīvās vadības direktora un atbildīgā vadītāja pienākumus. Pēc darba astoņu gadu garumā Sedlackis nolēmis turpināt savu personīgo attīstību un nākotnē koncentrēties uz jaunām biznesa iespējām, informēja “airBaltic”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Ekonomika
Ziņas
Jaunākie
Interesanti