Mūrniece pateicas Amerikas Baltiešu brīvības līgai par Baltijas interešu aizstāvēšanu ASV

Amerikas Baltiešu brīvības līga ir daudz darījusi Baltijas valstu interešu aizstāvēšanā Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV), un šis atbalsts mums vajadzīgs arī šodien. To Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (Nacionālā apvienība) uzsvēra Amerikas Baltiešu brīvības līgas svinīgajā pasākumā Losandželosā, uzstājoties ar galveno uzrunu “Drošība - Baltijas valstu sadarbības prioritāte”. 

Savā uzrunā Saeimas priekšsēdētāja uzsvēra, ka ASV nepārtraukta militārā klātbūtne Baltijas valstīs ir izšķiroša, lai stātos pretī reģiona drošības izaicinājumiem. Svarīgi attīstīt arī sadarbību stratēģiskās komunikācijas un kiberaizsardzības jomā, kā arī hibrīdapdraudējumu novēršanai, informēja Saeimas Preses dienests.

Mūrniece novērtēja Baltijas valstu aizvien ciešāko sadarbību drošības jomā un īpaši uzsvēra pozitīvo pieredzi, kopīgi nododot vēstījumus ASV jaunajai administrācijai.

Kad esam visas trīs valstis kopā, mūs sadzird daudz labāk, teica Saeimas priekšsēdētāja.

Vizītes laikā Vašingtonā un Losandželosā Mūrniece tikās ar diasporas organizāciju – Amerikas latviešu apvienības, Pasaules Brīvo latviešu apvienības un Amerikas Baltiešu brīvības līgas – vadību.   

Mūrniece aicināja Baltijas valstu tautiešus ASV arī turpmāk tikpat aktīvi uzturēt dialogu ar ASV kongresmeņiem gan Vašingtonā, gan viņu vēlēšanu apgabalos, īpaši par jautājumiem, kas saistīti ar ASV ieguldījumu Baltijas reģiona drošības stiprināšanā. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti