Dienas ziņas

Ieceļojot Latvijā, jāuzrāda Covid-19 testa rezultāti

Dienas ziņas

Brīvlaiku vairs nepagarinās

Bēgot no policijas, izkrīt pa logu

Liepājā nelikumīgas ballītes dalībniece, bēgot no policijas, izkrīt pa logu

Pārkāpjot Covid-19 ierobežošanai noteiktos pulcēšanās aizliegumus, Liepājā, Celtnieku ielas namā 12. janvāra naktī notika ballīte. Diemžēl tā beidzās bēdīgi, jo, bēgot no policijas, kāda nepilngadīga jauniete alkohola reibumā centusies izkāpt pa otrā stāva logu, kā rezultātā kritusi un guvusi smagu galvas traumu.

Izsaukums par iedzīvotājiem traucējošu troksni saņemts desmit minūtes pirms pusnakts, un, kā noskaidrots, īstermiņa īres dzīvoklī desmit personas, no kurām piecas bijušas nepilngadīgas, svinējušas dzimšanas dienu un lietojušas alkoholu.

Liepājas pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks Kaspars Vārpiņš stāstīja, ka “brīdī, kad grasījāmies doties pie tā dzīvokļa, pie mums pienāca viena sieviete, pateica, ka tur sētas pusē ir meitene nokritusi pa logu. Devāmies uzreiz tur skatīties un pamanījām, ka meitene guļ uz zemes un puisis cenšas viņu piecelt, palīdzēt”.

Jaunietei ārsti prognozē, ka ārstēšanās būs ilga, bet atlabšana – neskaidra, un, kā informēja Liepājas reģionālā slimnīca, meitene no reanimācijas nodaļas pārvesta uz ārstniecības iestādi Rīgā.

Valsts policija skaidroja, ka pret visiem jauniešiem uzsākta administratīvā lietvedība par pulcēšanās aizlieguma pārkāpumu un alkohola lietošanu.

Pilngadīgām personām jau ir piemēroti sodi 200 eiro apmērā katrai, bet par nepilngadīgajiem vēl tiks lemts.

“Dod Dievs, ka šī meitene izveseļotos, bet, visticamāk, ka arī šī meitene tiks saukta pie administratīvās atbildības likumā noteiktā kārtībā,” sacīja policijas Liepājas iecirkņa priekšnieks Ingus Ukstiņš.

Liepājā kopš 1. decembra ir konstatēti 16 gadījumi, kad tiek rīkotas ballītes, neievērojot pulcēšanās aizliegumu, un pret 63 personām uzsāktas administratīvās lietvedības.

Bez jau minētā gadījuma ar cietušo meiteni sabiedrībā rezonansi izraisīja ballīte Liepājā, kad policija vienā dzīvoklī sastapa 24 cilvēkus un svinētāji uzbruka kārtībsargam.

Arī šajā nedēļas nogalē, proti, jau sākot ar piektdienas vakaru, atstāt savas dzīvesvietas bez apliecinājuma vai pamatota iemesla no pulksten 22.00 līdz 5.00 rītā ir aizliegts. Tāpat pulcēšanās vairākām mājsaimniecībām joprojām nav atļauta.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti