Liepājā aiztur jaunieti par skolotājas saduršanu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Valsts policija (VP) Liepājā aizturējusi nepilngadīgo personu, kura sestdien ārpus skolas telpām sadūrusi kādu pedagoģi. To Latvijas Radio apliecināja VP Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa priekšnieks Ingus Ukstiņš.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa priekšnieks Ingus Ukstiņš
00:00 / 00:48
Lejuplādēt

Liepājas valsts tehnikuma pirmā kursa audzēkne pedagoģi sadūrusi sestdien, 24. septembrī, ārpus mācību iestādes telpām. Šo faktu žurnālistiem apstiprinājis skolas direktors Agris Ruperts, kā arī policijā.

"Sestdienas rītā neilgi pēc plkst. 10 Liepājā, Friča Brīvzemnieka ielā, ir noticis uzbrukums personai. Kādā privātā mākslas salonā jauniete ir uzbrukusi salona īpašniecei, sadurot viņu, tādā veidā nodarot miesas bojājumus," stāstīja Ukstiņš.

Cietusī nogādāta slimnīcā; zināms, ka sievietes veselībai briesmas nedraud.

Skolas direktors Rus.lsm.lv atzina: "Meitene gāja uz pasniedzējas privāto mākslas studiju, nogaidīja, līdz pārējie aiziet, un palika tikai skolotāja. Meitenei līdzi bija nazis. Un uzbruka pasniedzējai."

Visu apstākļu noskaidrošanai VP par notikušo ir sākts kriminālprocess par tīšu miesas bojājumu nodarīšanu. Cietušajai personai ir nozīmēta tiesu medicīnas ekspertīze, lai noskaidrotu nodarīto miesas bojājumu smaguma pakāpi.

"Aizdomās turētā persona šobrīd ir aizturēta, un ar viņu tiek veiktas procesuālās darbības," piebilda policijas pārstāvis.

Ruperts atzina, ka skolā visi ir šokā par notikušo. "Nekas tāds nav bijis nedz pie mums, nedz, iespējams, visā Latvijā."

Pēc skolas vadītāja teiktā, skolotājai uzbrukusī audzēkne vien šajā gadā iestājusies tehnikumā pēc 9. klases pabeigšanas. Skolas direktors iepazinies ar ierakstiem e-klasē.

"Šai meitenei trīs nedēļu laikā ir 33 neattaisnoti kavējumi. Domāju, ka pasniedzēja, iespējams, interesējās, kāpēc meitene neapmeklē izglītības iestādi.

Pa telefonu. Un droši vien tas varēja izsaukt tādu reakciju," vērtēja skolas direktors. "Mēs visi esam šokā par notikušo. Visgrūtāk, protams, ir skolotājai," sacīja Ruperts.

Skolas direktors atzina, ka viņš pirmdien no rīta runājis ar skolotāju, kura stāstījusi, ka no reanimācijas ir pārvesta uz parasto palātu. 

Ar jaunietes kursa biedriem jau runājis tehnikuma sociālais darbinieks, kā arī skolotāja ar psiholoģisko izglītību. Skolas direktors šorīt izdevis rīkojumu par studentes atstādināšanu no mācībām līdz visu apstākļu noskaidrošanai.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti