Lielākie satiksmes ierobežojumi – Rēzeknes, Ventspils, Ludzas un Medumu virzienā

Ceļu remontu dēļ lielākie satiksmes ierobežojumi noteikti Rēzeknes, Ludzas, Medumu, Ventspils un Vecpiebalgas virzienā, informē valsts AS "Latvijas Valsts ceļi'' (LVC).

Nedēļas nogalē, autobraucējiem dodoties ārpus Rīgas, ir iespējama palēnināta satiksme Pierīgā, īpaši pie Rīgas HES uz Rīgas apvedceļa (A5), kā arī pie tilta pār Lielupi uz Ventspils šosejas. Ceļa posms no Tīnūžiem līdz Ogrei (P5) būs satiksmei slēgts.

Ceļu būvdarbi pašreiz notiek uz vairākām galvenajām šosejām.

Lielākie satiksmes ierobežojumi ir posmā no Daugavpils līdz Medumiem (A13), kur ceļā būs jāpavada pusotra stunda, uz Rēzeknes šosejas posmā no Viļāniem līdz Varakļāniem un posmā no Rēzeknes līdz Ludzai (A12), kur ceļš prasīs pa stundai.

Lai izbrauktu remontposmus ceļā no Cēsīm līdz Vecpiebalgai (P30), ir jāparedz par pusstundu vairāk nekā parasti. Uz Ventspils šosejas (A10) darbi noris piecos būvdarbu posmos kopumā vairāk nekā 40 kilometru garumā.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, LVC mājaslapā www.lvceli.lv un aplikācijā "Waze".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti