Aktuāli

"Revertas" likvidatore Ruta Amtmane par "Revertas" nākotni

Aktuāli

LTB priekšsēdētājs Juris Siliņš par tiesu varas likuma otro skatījumu

Ainars Latkovskis par "Vienotības" tikšanos ar premjeru par atbalstu budžetam

Latkovskis: Satraukumam par «Vienotības» atbalstu budžetam nav pamata

Ministru prezidenta Māra Kučinska (Zaļo un Zemnieku savienība) satraukumam par to, ka "Vienotības" Saeimas frakcija varētu neatbalstīt valsts nākamā gada budžetu, nav "reāla" pamata. To Latvijas Radio sacīja "Vienotības" vadītāja vietnieks sadarbībai ar Saeimas frakciju Ainars Latkovskis.

Viņš uzsvēra, ka nebūtu loģiski, ja "Vienotības" frakcijas deputāti nākamnedēļ Saeimā balsotu pret budžetu, tostarp par tajā paredzēto finansējuma pieaugumu, piemēram, veselības aprūpei, par ko "Vienotības" frakcija vasarā aktīvi iestājās.

"Grūti iedomāties, ka mēs, kas to panācām, tagad kaut kādā veidā apdraudētu budžetu, kurš ir veidots sabiedrības interesēs," sacīja Latkovskis.

Jautāts, vai nav šaubu par "Kustības "Par!"" pārstāvju balsojumu, Latkovskis atzina, ka šie cilvēki, visticamāk, izjūtot jaunā politiskā spēka valdes spiedienu rīkoties sabiedrībā pamanāmi. Par to liecinot arī "Kustības "Par!"" pārstāvju izplatītais aicinājums mainīt "Vienotības" Saeimas frakcijas nosaukumu. 

"Es vienkārši aicinu apelēt pie manu kolēģu sirdsapziņas, kas šajā brīdī ir svarīgākais. Es arī neticu (...). Tas arī no premjera puses ir zināms PR gājiens nākt un uzrunāt, bet problēmu nebūs," teica "Vienotības" deputāts.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti