Kurzemes skolās notiks izglītojoši pasākumi par cilvēkiem ar invaliditāti

Šogad Kurzemes skolās plānots rīkot izglītojošus pasākumus, kas veicinās izpratni par cilvēkiem ar invaliditāti. Kurzemes plānošanas reģiona īstenotā projekta laikā „Kurzeme visiem” plānots sadarboties ar 26 mācību iestādēm, kurās informāciju sniegs aptuveni 1200 Kurzemes reģiona skolēniem. Tas viņiem ļaus interaktīvā veidā uzzināt vairāk par bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem un komunikāciju ar viņiem.

Kurzemes skolās notiks izglītojoši pasākumi par cilvēkiem ar invaliditāti
00:00 / 00:00
Lejuplādēt

Pasākumi "Komunikācija ar cilvēkiem ar invaliditāti" paredzēti 4. un 5. klašu skolēniem. Vienas mācību stundas laikā bērniem būs iespēja interaktīvā veidā ar dažādām aktivitātēm un spēlēm uzzināt vairāk par cilvēkiem ar invaliditāti, kā arī stiprināt saskarsmes prasmes un iemaņas.

Kurzemes plānošanas reģiona projekta "Kurzeme visiem” vadītāja Sandra Miķelsone-Slava skaidro, ka ar izglītojošajiem pasākumiem palīdzēs skolēniem pašiem veidot savu skatījumu, ko neaizsedz aizspriedumi un stereotipi.

Pasākuma laikā bērniem būs arī iespēja satikt un iepazīt cilvēkus ar invaliditāti – paralimpisko spēļu čempioni Diānu Krūmiņu, A.Kalnozola romāna "Kalendārs mūs sauc" galveno varoni Oskaru Petroviču un citus.

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti