Panorāma

Sabiedrisko mediju finansējums valdībā netiek apspriests

Panorāma

Valdība atbalsta jauno pasažieru vilcienu iegādi

Kuldīgā atkal deg automašīnas

Kuldīgas novadā aizdedzināta prokurora automašīna

Kuldīgas novadā pagājušajā naktī aizdedzināta Kuldīgas rajona prokuratūras prokurora, bijušā Kuldīgas policijas iecirkņa priekšnieka Ginta Mežiņa un arī viņa dzīvesbiedres automašīna. 

Aizdegusies arī pirts mājiņa. Izskan versijas, ka tā bijusi ļaunprātīga dedzināšana, un to izmeklēšanā skaidros Valsts policija.

Gints Mežiņš Latvijas Televīzijai komentārus nesniedza, bet Kuldīgas novada domes vadītāja Inga Bērziņa apstiprināja, ka cietusi prokurora automašīna.

Valsts policija par notikušo ierosinājusi kriminālprocesu un neko vairāk izmeklēšanas interesēs pagaidām neatklāj, bet Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja notikušo dēvē par uzbrukumu tiesībsargājošajām iestādēm.

“Tā ir zināma laime nelaimē, ka tas laikus tika pamanīts un dzēsts, un nesprāga tās degvielas tvertnes un neaizdegās kaut kas, kas ir apkārt, jo viņas tiešām stāvēja pie mājas,” sacīja Bērziņa.

Viņa arī norādīja, ka pašvaldībai ir “tāda informācija no policijas puses”, ka tā bijusi ļaunprātīga dedzināšana.

Pilsētā jau iepriekš dedzinātas automašīnas, un tāpēc otrdien, 16. jūlijā, novada dome atkārtoti vērsusies pie iekšlietu ministra. 

Automašīnu dedzināšana Kuldīgā piedzīvota jau pirms pāris mēnešiem. Toreiz tika ļaunprātīgi aizdedzinātas vairākas vietējam uzņēmējam piederošas automašīnas, un pašvaldības vadītāja raizēs par iedzīvotāju drošību vērsās pie Iekšlietu ministra un Valsts policijas priekšnieka. Šī lieta vēl nav atrisināta, un pēc pagājušās nakts notikumiem pašvaldības bažas tikai pieņēmušās spēkā.

“Mēs jau no savas puses šodien esam vērsušies gan pie iekšlietu ministra, gan arī pie Valsts policijas, mēs esam nosūtījuši vēstuli un vēlreiz aicinājuši tiešām izmeklēt un svarīgākais - atklāt tos, kas ir izdarījuši šo noziegumu, jo šajā gadījumā manā ieskatā tas ir vērtējams kā uzbrukums tiesībsargājošām iestādēm,” sacīja Bērziņa.

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti