Dienas ziņas

Audžuģimenes ieskandina Ziemassvētkus

Dienas ziņas

Skrundas novadā sumina čaklākos lasītājus

Krāslavā atklāj daudzfunkcionālu sporta centru

Krāslavā atklāj daudzfunkcionālu sporta centru

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

Krāslavas Sporta skolā mācās 250 bērni un jaunieši, un līdz šim treniņus un sacensības viņi aizvadīja dažādās vietās – izglītības iestāžu sporta zālēs un stadionos. Taču nebija iespējams īstenot kvalitatīvu treniņu programmu visa gada garumā. Tagad Krāslavas Sporta skolai izveidota jauna piebūve  pilsētas pamatskolas teritorijā, kur var notikt  nodarbības vieglatlētikā, basketbolā, handbolā un volejbolā.

Telpa, kura kādreiz kalpoja tikai Krāslavas pamatskolas audzēkņu sporta mācībstundām, tagad pārtapusi par multifunkcionālu sporta centru. Lēmums būvēt jaunu sporta kompleksu pieņemts tādēļ, ka pirms tam Krāslavas Sporta skolas nodarbības ritēja atsevišķās ēkās visā pilsētā bez kvalitatīva ekipējuma un sporta telpām vienuviet. "Vecajā sporta namā praktiski jau drupa, un tas bija galīgi morāli un fiziski novecojis. (..) Mums bija nelielas grūtības, bet tagad mums ir ļoti liels prieks, ka mēs esam šajās smukajās telpās," saka Krāslavas Sporta skolas direktors Viktors Beinarovičs.

Krāslavas pamatskolas sporta zāle bija maza un neatbilda visām normām, lai tajā varētu profesionāli trenēties.

Pēc jaunās piebūves uzcelšanas pilnībā mainīts grīdas segums un izveidots skriešanas celiņš un lēkšanas bedre, komandas spēļu laukums, kurš ir piemērots handbola, basketbola un volejbola spēlēšanai, kā arī jaunas un plašas ģērbtuves un dušas. Jaunā sporta nama izveidi apmaksāja pilsētas dome, kopā ieguldot 1 700 600 eiro.

"Bija vecā sporta zāle, tagad mēs esam piebūvējuši un paplašinājuši jauno sporta zāli. (..) Zāle būs ļoti vispusīga, varēs apvienot, gan vieglatlētikas treniņus, gan arī komandu sporta veidus," norāda SIA "Jēkabpils PMK" pārstāvis un būvprojektu vadītājs Jānis Korņejevs.

Krāslavas Sporta skolas absolvente ir arī olimpiskā čempione Ineta Radēviča. Viņa ir gandarīta, ka šobrīd novadniekiem ir pieejamas kvalitatīvas telpas, kur attīstīt sevi sportā, un cer, ka šajā vietā trenēsies arī daudzi nākamie olimpieši. "Esmu pārliecināta, ka kādā no šodien klāt esošiem un no tiem bērniem, kas šeit sportos, noteikti piedzims sapnis par profesionālo sportu un par lielām uzvarām," pauda Radēviča.

Krāslavas Sporta skolas jaunajās telpās turpmāk trenēsies gan pamatskolas audzēkņi, gan sportisti no visas pilsētas un novada, bet tad, kad abas iestādes izveidos precīzu grafiku, sporta centru varēs apmeklēt arī visi pārējie Krāslavas novada iedzīvotāji.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti