Rīta Panorāma

Laika ziņas

Rīta Panorāma

Intervija ar Daugavpils mēru Andreju Elksniņu

V. Ķirsis ir apliecinājis gatavību uzņemties partijas «Vienotība» valdes priekšsēdētāja amatu

Kozlovskis atsakās kļūt par «Vienotības» līderi; Ķirsis gatavs pārņemt vadību

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis („Vienotība”) ir nolēmis nekandidēt uz partijas „Vienotība” vadītāja amatu, savukārt Saeimas deputāts Vilnis Ķirsis („Vienotība”), neslēpjot gatavību pārņemt „Vienotības” vadību, ir nolēmis dot nelielu pārdomu laiku „partijas lielākajām zvaigznēm”.

„Mana kandidatūra šodien netiks vērtēta,” intervijā LTV raidījumam „Rīta Panorāma” sacīja Kozlovskis. Viņaprāt, svarīgākais jautājums uz ko jāatbild partijai – ko tā spēj piedāvāt sabiedrībai pirms nākamajā gadā gaidāmajām Saeimas vēlēšanām.

Savukārt Ķirsis, vaicāts, vai gatavs pārņemt partijas vadību, atteica „protams, esmu gatavs”. Tiesa, viņš ir nolēmis dot laiku „partijas lielākajām zvaigznēm” apdomāt, vai tās nebūtu gatavas pārņemt partijas vadību. Pie „partijas lielākajām zvaigznēm” viņš pieskaita Eiropas Parlamenta deputātus un ministrus. Tomēr, ja neviens nepieteiksies vadīt „Vienotību”, tad „ir laiks jaunajai „Vienotības” politiķu kalvei”.

Ķirsis pauda, ka „Vienotībā” ir nepieciešama personāla pārstrukturēšana, kas gan ir salīdzinoši viegli iespējama, jo „„Vienotībai” šis rezervistu soliņš ir ļoti garš, lielākais no visām partijām”. Viņš akcentēja, ka partijas un Saeimas frakcijas vadību ir jāpārņem cilvēkam, kurš savu nākotni saista ar „Vienotību”.

Jau ziņots, ka pēdējā laika partija "Vienotība" piedzīvojusi vairākus satricinājumus: zemos reitingus, ne pārāk veiksmīgus pašvaldību vēlēšanu rezultātus, partijas vadītāja Andra Piebalga paziņojumu par atkārtotu nekandidēšanu, kā arī vairāku redzamu partijas biedru atšķelšanos. Tāpat līdz šim galvenais pretendents uz nākamā līdera vietu - Edvards Smiltēns - asi nostājās pret Saeimas frakcijas vadītāju Solvitu Āboltiņu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti