Konfiscēto spirtu dezinfekcijas līdzekļos brīvprātīgi pārstrādās «Madara Cosmetics»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem un 2 mēnešiem.

Trešdien, 25. martā, no Iekšlietu ministrijas padotībā esošās Nodrošinājuma valsts aģentūras AS “Madara Cosmetics” ražotnē nogādās 5000 litru konfiscēta spirta ar koncentrāciju virs 90%. Spirtam ir tikušas veiktas pārbaudes, un tas atzīts par nekaitīgu izmantošanai dezinfekcijā.

“Madara Cosmetics” sadarbībā ar SIA “L.Ē.V.” pieņems konfiscēto etilspirtu un bez maksas pārstrādās to par virsmu dezinfekcijas līdzekli, paziņojumā medijiem informēja Iekšlietu ministrija (IeM).

“Pirmo reizi brīvās Latvijas laikā konfiscēto spirtu izmantosim lietderīgi, lai iekšlietu dienesti un citas valsts un pašvaldību iestādes, ieskaitot slimnīcas, būtu nodrošinātas ar dezinfekcijas līdzekļiem laikā, kad tie ir deficītā un tiek tirgoti par paaugstinātu cenu,” pauda iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (“KPV LV”).

“Šajā krīzes situācijā mums visiem ir jābūt vienotiem. Kad Iekšlietu ministrija mūs par šo uzrunāja, mūsu lēmums bija tūlītējs, ka jāmēģina iesaistīties un palīdzēt valstij,” uzsvēra AS “Madara Cosmetics” valdes loceklis Uldis Iltners.

Dezinfekcijas līdzeklis tiks iepildīts 5 litru tilpuma kannās. Darbs pie dezinfekcijas līdzekļa sagatavošanas tiks uzsākts nekavējoties līdz ar spirta nodošanu, uz 27. martu būs pieejama daļa no apjoma, viss apjoms izmantošanai dienestos būs pieejams ne vēlāk kā līdz 3. aprīlim.

Atlikušais spirta daudzums tiks nodots pārstrādei citam komersantam, par ko IeM sola ziņot tuvākajā laikā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti