Jutas Strīķes izteikumi sanikno KNAB vadību

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieces Jutas Strīķes teiktais Latvijas Televīzijas raidījumā "Viens pret vienu" saniknojis iestādes vadību. Birojs Strīķes teikto sauca par meliem, solot lemt par turpmāko rīcību.

Strīķe intervijā pārmeta KNAB priekšniekam Jaroslavam Streļčenokam neprofesionalitāti, sistemātiski atlaižot pieredzējušākos darbiniekus. Šie centieni, pēc viņas teiktā, būtībā iznīcinājuši biroju.

Kritika tika arī   bijušajam KNAB priekšniekam Aleksejam Loskutovam ("Vienotība"), kurš iesniedzis priekšlikumus KNAB likuma grozījumiem. Arī tie, viņasprāt, vērsti pret biroju. Gan KNAB, gan Loskutovs šos pārmetumus noraida.

"Pēdējo četru gadu laikā darbības rezultāti ir uzlabojušies. Kā jau teicu, biroja mājaslapā ir ziņojumi, un jebkurš interesents ir spējīgs iepazīties ar rādītājiem," norādīja KNAB pārstāve Laura Dūša.

Savukārt Loskutovs sacīja: "Nevar nepārsteigt Strīķes kundzes pozīcija. Kad man bija domstarpības ar biroja pārraugu premjerministru [Aigaru] Kalvīti, es aizstāvēju iestādi un varbūt tas arī nodrošināja pašaizsardzību pret premjeru. Savukārt Strīķes kundze, aizstāvot sevi, publiski sabradā KNAB."

Kā rīkoties pēc Strīķes izteikumiem, birojs nav izlēmis. Lai gan "Panorāma" aicināja  Streļčenoku pašu sniegt komentāru, viņš aizņemtības dēļ intervijai laiku neatrada. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti