Valstij vēl vienā lietā būs jāmaksā kompensācija KNAB bijušajai amatpersonai Draveniecei

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 8 mēnešiem.

Stājies spēkā Administratīvās apgabaltiesas spriedums, ar kuru valstij bijušajai Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) nodaļas vadītājai Ilzei Draveniecei jāatlīdzina 2300 eiro par morālo kaitējumu, noskaidroja aģentūra LETA.

Kā atbildētājs šajā lietā ir KNAB. Apgabaltiesa šovasar Dravenieces pieteikumu apmierināja daļēji.

Tagad apgabaltiesas spriedums stājies spēkā, jo KNAB nav iesniedzis kasācijas sūdzību Augstākajā tiesā.

Aģentūra LETA noskaidroja, ka minētā lieta ir pēdējā no visām bijušo KNAB amatpersonu iesniegtajām prasībām tiesā, kurā stājies spēkā spriedums.

Draveniece bija tiesā iesniegusi vairākus pieteikumus. 2020. gadā citā lietā Augstākā tiesa pielika punktu Dravenieces tiesvedībai prasībā pret viņas bijušo darbavietu, līdz ar to KNAB bija jāizmaksā Draveniecei 8375 eiro kompensācija un atlaišanas pabalsts.

Laikā, kad KNAB vadīja Jaroslavs Streļčenoks, Draveniece 2013. gada septembrī tika atbrīvota no Juridiskās un personālvadības nodaļas vadītājas amata. Nodaļas ar šādu nosaukumu patlaban vairs nav. Viņa bija viena no bijušajām KNAB amatpersonām, kas tiesājās par Streļčenoka laikā pieņemtajiem KNAB lēmumiem.

Streļčenoks KNAB vadīja no 2011. līdz 2016. gadam. Nākamais KNAB vadītājs Jēkabs Straume, kurš biroju vada aizvien, amatā tika apstiprināts 2017. gada vasarā.

Valsts kontrole iepriekš paziņojusi, ka KNAB ir jāizsver potenciālie izdevumi, lemjot par izlīguma slēgšanu vai tiesvedības turpināšanu ar bijušajām KNAB amatpersonām.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti