Rīta Panorāma

Telefonintervija ar Līgu Meņģelsoni

Rīta Panorāma

Intervija ar Juri Jātnieku

Telefonintervija ar Andreju Elksniņu

Elksniņš sola Daugavpilī pašvaldības aptiekas

Pēc nepieciešamo saskaņojumu iegūšanas Daugavpilī varētu atvērt vairākas pašvaldībai piederošas aptiekas, kas ļautu konkurēt ar privātajām un piedāvātu medikamentus ar mazāku uzcenojumu, raidījumā “Rīta Panorāma” norādīja topošais Daugavpils mērs Andrejs Elksniņš (“Saskaņa”).

Elksniņš sola, ka koalīcijas prioritāte ir daugavpiliešu labklājība. Pilsētā tiks nodrošināts ne tikai bezmaksas sabiedriskais transports un pilsētnieka karte, bet izveidotas pašvaldībai piederošas aptiekas. "Šie mērķi mums saskan ar mūsu partneriem," stāstīja Elksniņš. 

Portālam Lsm.lv viņš precizēja, ka pašlaik Daugavpilī ir 40 aptiekas un pašvaldība varētu atvērt trīs.

Aptiekas veidos pašvaldībai piederošajās medicīnas iestādēs. Elksniņš šo ieceri pamato ar to, ka lielākā daļa aptieku ir koncentrētas Daugavpils centrā, bet pilsētas perifērijā un rajonos to trūkst.

“Vispirms jārunā ar Veselības ministriju par šī procesa gaitu, jo pašlaik esošie noteikumi darbojas privāto aptieku interesēs,” norādīja Elksniņš. Viņš stāstīja, ka pašvaldību aptiekas konkurēs ar privātajām un medikamentus pārdos ar ļoti nelielu uzcenojumu.

Pirmā pašvaldības aptieka Daugavpilī parādīsies tūlīt pēc saskaņošanas ar Veselības ministriju.

Jau ziņots, ka līdzšinējais Daugavpils mērs Jānis Lāčplēsis un viņa Latgales partija, kas pašvaldību vēlēšanās ieguva sešas deputātu vietas no 15, turpmākos četrus gadus pašvaldībā strādās opozīcijā. Daugavpils domē iekļuvusī partija “Saskaņa” un Riharda Eigima pārstāvētā "Mūsu partija" vienojušies par sadarbību, un Elksniņš būs pilsētas mērs, 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti