Dienas ziņas

Goda konsula auto atrod kontrabandas cigaretes

Dienas ziņas

Apšaudēs Vācijā nogalināti deviņi cilvēki

Īpašuma strīdu dēļ draud sadedzināties

Īpašuma strīdu dēļ Jēkabpils iedzīvotāja draud sadedzināties

Dramatiski šī nedēļa sākusies Jēkabpilī, kur kāda sieviete, mēģinot pievērst uzmanību savām problēmām, publiski draudēja sadedzināties īpašumu strīdu dēļ. Operatīvajiem dienestiem pašnāvības mēģinājumu izdevās novērst.    

Par savu plānu pašsadedzināties 57 gadus vecā jēkabpiliete pirms tam pati paziņoja vietējiem medijiem un glābējiem.

Pirms viņa bija paguvusi to īstenot, notikuma vietā ieradās policija un aizturēja sievieti, kura jau bija aplējusies ar degvielu. Turpat blakus atrastas arī šķiltavas.   Sieviete nodota mediķu gādībā un nogādāta Daugavpils psihoneiroloģiskajā slimnīcā. 

Pašnāvības mēģinājums notika Jēkabpilī pie lombarda “Atraiskredits.lv”, tādēļ sākotnēji izplatījās informācija, ka sieviete mēģinājusi padarīt sev galu, jo nonākusi ātro kredītu jūgā. Policija gan noskaidroja, ka viņas rīcību vadījuši pavisam citi motīvi.

“Pēc sākotnējās informācijas šeit ir strīds par vienu īpašumu, un šādā veidā viņa vēlējās pievērst tam uzmanību,” informēja Valsts policijas Jēkabpils iecirkņa priekšnieks Rolands Bērziņš.

“Saistībā ar šo gadījumu ir reģistrēts materiāls, un izskatīsim likumā noteiktajā kārtībā,” piebilda policijas pārstāvis.

Plašāku informāciju par konflikta būtību policija neatklāj.

Taču LTV Ziņu dienestam izdevās noskaidrot, ka sievietei ir domstarpības ar lombarda īpašnieku Jolandu Dišleru. Uzņēmējs intervijai kameras priekšā nepiekrita, bet aizkadra sarunā atklāja, ka konflikta pamatā ir nekustamais īpašums Jēkabpilī, kurš daļēji pieder viņam un daļēji – aizturētajai sievietei.

Abi īpašnieki nevar vienoties par ēkas apsaimniekošanu un apkuri. Lieta nonākusi arī līdz tiesai, bet risinājuma nav.

Sieviete joprojām atrodas slimnīcā, bet telefonsarunā viņa pastāstīja, ka patiesībā nav vēlējusies izdarīt pašnāvību, bet tikai pievērst uzmanību atbildīgo iestāžu nevērībai.

“Konflikts ir par to, ka viņš grib atņemt manu īpašumu,” apgalvoja jēkabpiliete Inobate Bogdāne.

“Regulāri saņemu draudus, divas vai trīs reizes rakstīju uz policiju, bet atbilde vienmēr – par atteikšanos sākt kriminālprocesu.  Man vienkārši nebija citas izejas, saprotiet!” skaidroja sieviete.

Kundze kategoriski noliedza apgalvojumus, ka arī iepriekš būtu mēģinājusi izdarīt pašnāvību. Savu taisnību viņa plāno turpināt aizstāvēt tiesā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti