Laiva, velosipēdi, slēpes, darba instrumenti: nakts laikā Jēkabpils pusē apzagta virkne īpašumu

Naktī no otrdienas, 26. septembra, uz trešdienu, 27. septembri, Jēkabpilī un tās apkārtnē zagļi nozaguši daudz vērtīgu lietu no iedzīvotāju īpašumiem un transportlīdzekļiem. Valsts policijā (VP) informēja, ka saņemti ziņojumi par zādzībām vismaz sešos īpašumos, un aicināja iedzīvotājus būt piesardzīgiem un pasargāt savus īpašumus un mantas.

"Garnadži ņēmuši visu, ko vien var panest un aizvest prom," teikts VP paziņojumā. Tikai trešdienas rītā cilvēki konstatējuši, ka ir apzagti.  

27. septembra rītā Jēkabpilī kāds 1995. gadā dzimis vīrietis konstatēja, ka no viņam piederošās "Audi" markas automašīnas bagāžas nodalījuma nozagti dažādi makšķerēšanas piederumi, kā arī piepūšamā airu laiva. Zādzības dēļ radīti materiālie zaudējumi 410 eiro apmērā.

Neilgi pēc plkst. 08.00 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Jēkabpils novadā, Variešu pagastā, Antūžos kāds 1967. gadā dzimis vīrietis konstatējis, ka no kūts ēkas nozagti vērtīgi darba instrumenti – motorzāģis, slīpmašīna un krūmgriezis.

Savukārt pusdienlaikā kāds 1963. gadā dzimis vīrietis Jēkabpils novadā, Salā konstatējis, ka, uzlaužot viņam piederošās garāžas durvis, no garāžas nozagti divi velosipēdi, divi slēpju pāri, zāles pļāvējs, kā arī frēze.

Ievērojamu laika sprīdi zagļi paviesojušies Jēkabpils novadā, Saukas pagastā, kur veikuši vairākas zādzības.

Neilgi pēc plkst. 08.00 Saukas pagastā kāda 1971. gadā dzimusi sieviete konstatēja, ka ļaundari ir iekļuvuši viņai piederošajā jaunbūvē un no tās nozaguši dažādas sadzīves mantas, kuru starpā ir arī i-robots, putekļu sūcējs un stāvlampa, kā arī vairāki darba instrumenti – slīpmašīna, zāģis, perforators un citi.

Ap pulksten 10.00 Saukas pagastā kāda 1951. gadā dzimusi sieviete konstatēja, ka no šķūnīša nozagts zāles pļāvējs.

Kāda cita 1971. gadā dzimusi sieviete neilgi pēc pulksten 12.00 konstatēja, ka arī viņas īpašumā, kas atrodas Saukas pagastā, pastrādājuši garnadži un no kādas neaizslēgtas telpas aiznesuši krūmgriezi un motorzāģi.

Visos šajos gadījumos VP uzsākts kriminālprocess, notiek apstākļu skaidrošana un izmeklēšanas darbi.

VP aicināja iedzīvotājus pārskatīt savos īpašumos nepieciešamos drošības pasākumus. Tāpat VP aicina ievērot un piefiksēt gan tuvumā pamanītas aizdomīgas personas, gan svešas automašīnas un nekavējoties ziņot par tām policijai, zvanot uz tālruni 110.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti