Ģimenes ārsti var pieteikties atbalstam darbavietas uzlabošanai

Līdz 17. augustam ģimenes ārsti, ģimenes ārstu sadarbības prakses, kā arī pašvaldības Centrālajā finanšu un līgumu aģentūrā var iesniegt projektu, lai saņemtu atbalstu ģimenes ārstu prakšu uzlabošanai.

Pieteikumi tiks izskatīti trīs mēnešu laikā un galvenais noteikums, lai pieteiktos atbalstam – ģimenes ārsta praksē jābūt pierakstītiem vismaz 600 pacientiem. Savukārt prakses līdzfinansējums projekta apstiprināšanas gadījumā ir 6% apmērā.

Centrālās finanšu un līgumu aģentūras pārstāve Agija Bistere par atbalstu ģimenes ārstiemKristaps Feldmanis

  Centrālās finanšu un līgumu aģentūras Izglītības, zinātnes un cilvēkresursu attīstības projektu nodaļas vadītāja Agija Bistere Latvijas Radio skaidroja: “Galvenā doma ir tā, ka ģimenes ārsti ar šiem projektiem var papildināt savu saimniecisko, tehnoloģisko aprīkojumu. Tajā skaitā var iegādāties arī informācijas tehnoloģijas, var iegādāties datorus, telefonus. To, kas viņiem ģimenes ārsta praksē līdz šim pietrūkst, ir novecojis vai nepietiek, kā arī ir iespējams veikt infrastruktūras uzlabošanu. Tātad ir iespējams veikt būvniecības darbus, ir iespējams veikt remontdarbus šajās ģimenes ārsta praksēs. Tajā skaitā arī vides pieejamības nodrošināšanas darbus – uzbrauktuves, durvis. Sakārtot to, kas līdz šim ir traucējis ģimenes ārsta praksei uzņemt pacientus ar kustību traucējumiem. Finansējums uz vienu projektu nepārsniedz 8000 eiro.”

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti