Forumu «Līdere» varēs vērot LSM.lv tiešraidē

Otrdien, 14. maijā, Rīgā, VEF Kultūras pilī, norisināsies otrais izaugsmes un iedvesmas forums "Līdere". Pasākums veltīts visām uz izaugsmi un attīstību vērstajām sievietēm, kuras nebaidās attīstīt savu personību un potenciālu, nebaidās piepildīt savus lielos, kā arī mazos, taču ļoti nozīmīgos sapņus un ieceres. Forumā uzstāsies uzņēmējas, ārstes, mākslinieces, profesores un citas talantīgas sievietes. Forums būs skatāms LSM.lv tiešraidē no plkst. 10.20 - 18.00. 

Kā norāda forums "Līdere" dibinātāja Solvita Kabakova - pasākuma galvenais vadmotīvs ir šo datumu, 14. maiju, padarīt par svētkiem ikvienai sievietei. Šogad forums plānojas būt pārsteigumiem bagātāks.

“Mēs esam pārliecināti, ka forums "Līdere" ir jāredz, jādzird un jāizbauda katrai aktīvai, uz izaugsmi vērstajai sievietei Latvijā, tāpēc arī šogad, ņemot vērā lielo biļešu deficītu, nodrošināsim foruma bezmaksas tiešraidi visas dienas garumā”, stāsta Kabakova. 

Forums "Līdere" programma piepildīta ar 20 iedvesmojošu un harismātisku lektoru prezentācijām un intervijām, spilgtām emocijām un visdažādākajiem pārsteigumiem, kas kalpos kā ceļa maize un iedvesmas deva vēl krietnam laiciņam uz priekšu.

Pasākuma programma šogad iedalās trijās sesijās, katrā no tām apskatot dažādas šķautnes sevis attīstībā, izaugsmē un līderībā. Pirmajā foruma daļā fokuss tiks likts vairāk uz sievietes profesionālo izaugsmi un prasmi nebaidīties sasniegt vairāk. Lektoru prezentācijas šajā daļā vīsies ap tādām tēmām kā spēks, kas mums, sievietēm, patiesībā ir tik daudz dots. Spēks piecelties pēc kritiena un spēks nepadoties, bet virzīt sevi izaugsmes un jaunu sapņu virzienā. Tāpat tiks aizskartas tādas mūsdienās ļoti aktuālas tēmas kā sievišķā līderība, dzimumu stereotipi un sieviete biznesā. Pieredzes stāsti ļaus ieklausīties atziņās par sevis meklējumiem un īstā ceļa atrašanu.

Otrajā daļā jauni iespaidi un dzīves gudras atziņas tiks sniegtas tādās jomās kā attiecības, ģimene un mijiedarbība. Lektores liks aizdomāties par tādām tēmām kā dvēseles aicinājums, mūsdienu sievietes trauslums un spēks. Ģimenes attiecību kontekstā tiks akcentēta tendence, kas bieži vien pārvēršas nopietnā problēmā – bērni un tehnoloģijas. Foruma skatītāju izvēlētais lektors, reanimatologs Pēteris Kļava sniegs pamācošas atziņas par intelektu kā funkciju, ko tomēr nevajadzētu uztvert kā dzīves jēgu. Savukārt ģimenes un laulību terapeite seksoloģe Lalita Salins sniegs iedvesmojošu un pacilājošu interviju par sieviešu seksuālo atmodu.

Foruma noslēdzošajā trešajā sesijā lektores sniegs iedvesmas devu jomās, kuras ne vienmēr pietiek laika un drosmes attīstīt – personiskā izaugsme un kā iemācīties sapņot drošāk. Kā kļūdīties ar baudu, kā “pārlekt savai ēnai”, kā uzdrošināties gribēt mainīt savu dzīvi un piepildīt savus sapņus, lai kļūtu laimīga. Tāpat foruma noslēdzošajā daļā iedvesmojošās un viedās lektores visām foruma skatītājām sniegs krietnu devu motivācijas apzināties savu, sievietes spēku, nebaidīties būt uz “lielās” dzīves skatuves, izcelties lielajā pūlī un būt līderēm gan personiskajā, gan profesionālajā vidē.  

Ar pilnu foruma programmu var iepazīties tā mājaslapā.

Forums "Līdere" 2018

Piedāvājam ieskatīties dažās no pagājušā gada populārākajām foruma epizodēm

Prezidente Vaira Vīķe-Freiberga runā izklāstīja sievietes lomas dzīvē, šo lomu transformāciju un spēju ikvienai sievietei saskatīt sevī līderi: 

 
"Telentor Latvija" dibinātāja Katrīna Ošleja stāstīja par autentisko līderību. Kas tā ir, un kā to realizēt?
 
Ārste Dace Matule pastāstīja par to, kā izvēlējās savu ceļu un kļuva par panākumiem bagātu ginekoloģi. Viņa pastāstīja arī par to, kā iegūt iekšējo līdzsvaru sevī un savā dzīvē, ļaujot nepadoties un gūt panākumus:

 

KBT psihoterapeite Marija Ābeltiņa stāstīja par psiholoģisko izdegšanu. Kādi ir tie trīs dažādie izdegšanas iemesli, kāpēc kaut kas tāds vispār notiek? Marija uzsvēra, ka bieži vien izdegšana saistās ar darba pienākumiem, darba vietu, sajūtu, ka netiec novērtēta:

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti