«Erasmus+» aptvers 40 Latvijas augstskolas un koledžas

Trešdien Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) slēgs pirmos „Erasmus+” sadarbības līgumus ar augstskolām nākamajam akadēmiskajam gadam.

„Erasmus+” ir jauna Eiropas Savienības programma, kas nodrošinās apmaiņas studijas gan studentiem, gan profesionāļiem visā Eiropas Savienībā. Izglītības ministrija ir izstrādājusi priekšlikumu papildus naudas piešķiršanai, lai programmu varētu izmantot pēc iespējas lielāks dalībnieku skaits.

Valsts izglītības attīstības aģentūras pārstāve Ennata Kivriņa stāsta, ka „Erasmus+” ir izveidojusies no vecā perioda septiņām programmām:

„Bija tāda Eiropas Savienības mūžizglītības programma, kuras ietvaros bija parastais „Erasmus”, kuras ietvaros bija arī „Comenius” priekš skolām, „Leonardo da Vinci” priekš profesionālās izglītības, „Grundtvigs” - pieaugušo izglītība, „Erasmus Mundus” programma, kas bija starptautiska līmeņa, arī ārpus Eiropas Savienības, sadarbībai augstākajā izglītībā, un vēl dažas citas programmas, kuras tagad ir vienkārši apvienotas vienā.”

Kopā VIAA slēgs līgumus ar 40 Latvijas augstskolām un koledžām.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti