Ekskluzīvs ieskats: kas «Panorāmas» laikā notiek kameras otrā pusē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

Latvijas Televīzijas (LTV) raidījuma "Panorāma" veidotāji saka paldies par daudzajiem sveicieniem, kas pirmdien, 19. martā, saņemti raidījuma "Panorāma" 60. jubilejā. Šodien, pēc "panorāmiešu" domām, ir īstā reize, kad sniegt ekskluzīvu iespēju pavērot to, kas "Panorāmas" norises laikā notiek kameras otrajā pusē.

LTV ir jau vairāku gadu desmitu ilga tradīcija, proti, "Panorāma" tiek rādīta no vienas un tās pašas telpas – 3. studijas Zaķusalā. No turienes savulaik "Panorāmas" skatītājus uzrunāja gan Velta Puriņa, gan Ināra Makārova, gan Ilva Liepiņa un Arta Andersone.

"Panorāmas" veidošanā iesaistīta virkne cilvēku, un tās sirds ir telpā, kur atrodas raidījuma režija.

Šajā telpā atrodas cilvēki, kas rūpējas gan par "Panorāmas" vizuālo izskatu - titriem un grafikām, gan par tehniku, skaņu, video materiāliem, kā arī raidījuma saturu un citām lietām.

Tālāk ceļš ved uz LTV Ziņu dienesta redakcijas telpām, kur pirmdien visu dienu saņemti apsveikumi.

Redakcija patlaban, kā jau jubilejā, īpašā rotājumā, tomēr Ziņu dienests turpina strādāt arī svētkos.

Tur top ne tikai šā vakara "Panorāma", bet arī nākamais "Aizliegtais paņēmiens", "De facto", "Viens pret vienu", Ziņas krievu valodā, "Pasaules panorāma" un daudzi citi – pavisam kopā 14 raidījumi, ko gatavo Ziņu redakcija.

"Panorāma" saka lielu paldies saviem skatītājiem, kuri rosina idejas sižetiem, ziņo par nejēdzībām un mudina veidot atkal jaunas reportāžas. "Panorāma" svētku reizē pateicās ar konfektēm:

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti