Deputātu Aigaru Bikši soda saistībā Covid-19 ierobežojumu neievērošanu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

No janvāra līdz aprīlim pie administratīvās atbildības saukti seši Saeimas deputāti. Viņu vidū ir deputāts Aigars Bikše (“Attīstībai/Par!”), kuram piemērots naudas sods saistībā ar Covid-19 dēļ noteikto ierobežojumu neievērošanu.

Saeima informēja, ka saskaņā ar Iekšlietu ministrijas Informācijas centra ziņām no Sodu reģistra deputātam Aigaram Bikšem izteikts brīdinājums par noteiktās sapulču, gājienu un piketu organizēšanu un norises kārtības pārkāpšanu un noteikuma par divu metru distancēšanos pārkāpšanu.

Savukārt naudas sods Bikšem piemērots par noteiktās sapulču, gājienu un piketu organizēšanas un norises kārtības pārkāpšanu un Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likuma neievērošanu saistībā ar noteiktajiem pulcēšanās ierobežojumiem iekštelpās un ārtelpās organizētos publiskos pasākumos, kā arī pārkāpumiem epidemioloģiskās drošības un piesardzības pasākumu nodrošināšanā tajos.

Piemērojot naudas sodu, pie administratīvās atbildības par valsts amatpersonām noteikto ierobežojumu un aizliegumu pārkāpšanu, kā arī par valsts amatpersonas funkciju veikšanu interešu konflikta situācijā saukta deputāte Marija Golubeva (“Attīstībai/Par!”), kā arī deputāts Juris Pūce (“Attīstībai/Par!”).

Pie administratīvās atbildības saukta arī deputāte Inese Lībiņa-Egnere (“Jaunā Vienotība”). Naudas sods deputātei piemērots par pārkāpumiem valsts tehniskās apskates veikšanā Latvijā un ārvalstīs iepriekš nereģistrētam vieglajam automobilim, piekabei ar pilnu masu līdz 3500 kilogramiem, kā arī par tāda transportlīdzekļa izmantošanu ceļu satiksmē, kuram noteiktā termiņā nav veikta valsts tehniskā apskate.

Deputāts Ralfs Nemiro (“KPV LV”) pie administratīvās atbildības, piemērojot naudas sodu, saukts saistībā ar transportlīdzekļa stāvēšanu brauktuvju krustošanās vietā vai tuvāk par pieciem metriem no šķērsojamās brauktuves malas.

Pie administratīvās atbildības saukts arī deputāts Igors Pimenovs (“Saskaņa”). Deputātam piemērots naudas sods par ceļa zīmju neievērošanu, kas noteic aizliegumu apdzīt vai iebraukt.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti