Rīta intervija

Latvijas Apdrošinātāju asociācijas prezidents Jānis Abāšins par apdrošināšanas tendencēm

Rīta intervija

Intervija ar NEPLP vadītāju Daci Ķezberi

RDSD direktora pienākumu izpildītājs Emīls Jakrins par velo infrastruktūru, ielu remontiem

Departamenta vadītājs cer: Šogad ielu remontu Rīgā pabeigs laikā un kvalitatīvi

Jau nākamnedēļ sāksies lielie vasaras ielu remontdarbu, un Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītājs Emīls Jakrins cer, ka būvniekiem pietiks kapacitātes, lai darbus pabeigtu laikā un kvalitatīvi.

Jakrins Latvijas Radio pastāstīja, ka šovasar plānots pabeigt Brīvības ielas remontu posmā no Bruņinieku ielas līdz VEF tiltam  un še darbi sāksies jau nākamnedēļ. Tāpat plānots atjaunot segumu Merķeļa ielā un Kalpaka bulvāri, maijā sāksies arī Salu tilta rekonstrukcijas  otrā kārta, kas ilgs šogad un nākamgad.

Remontu laikā rīdziniekiem ir jārēķinās ar ierobežojumiem, taču darbus organizēs tā, lai maksimāli nodrošinātu sabiedriskā transporta kustību, un arī privātie auto varēs izbraukt.  

Šogad ceram, ka būvnieku kapacitāte būs pietiekama un darbus pabeigs laikā un kvalitatīvi, sacīja Jakrins.  

Viņš arī solīja, ka departamenta pārstāvji uzraudzīs objektus, lai neatkārtotos iepriekš piedzīvotās nejēdzības, piemēram, ietves izveide uz mēnesi, nevis uzreiz jaunas ietves izveidošana.  

Departamenta vadītājs arī pastāstīja, ka remontu izmaksas ir fiksētas un sadārdzinājumu dome nesagaida. Salu tilta rekonstrukcijas otrā kārta būšot pat ievērojami lētāka par projektētāju prognozēm – izmaksas nedaudz pārsniedz 16 miljonus eiro prognozēto 25 miljonu eiro vietā.  

Trīs pilsētas centrālo ielu seguma atjaunošana izmaksās aptuveni 8 miljonus eiro.  

Vasarā plānots arī atjaunot segumu Krasta ielā, kas pēc projektētāju aplēsēm varētu izmaksāt ap 8 miljoniem eiro; šogad rekonstruēs arī Deglava un Brasas tiltu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti