Daugavpils domē balsos par mēra Andreja Elksniņa gāšanu no amata

Sestdien plkst. 11.00 Daugavpils domē sasaukta ārkārtas sēde. Darba kārtībā iekļauts jautājums – par domes priekšsēdētāja Andreja Elksniņa (“Saskaņa”) atbrīvošanu no ieņemamā amata. Domes sēde būs atklāta.

Daugavpils domē balsos par mēra Andreja Elksniņa gāšanu no amataRenāte Lazdiņa
Daugavpils domē saņemts deviņu deputātu parakstīts pieprasījums sasaukt ārkārtas sēdi. Šāds pieprasījums tika saņemts pēc domes sēdes, kuras laikā domes priekšsēdētāja 1.vietniekam Rihardam Eigimam Elksniņš izteica neuzticību un aicināja balsot par viņa atbrīvošanu no vietnieka amata. Lielākā daļa deputātu nobalsoja pret.  

Jau ziņots, ka aizvadītajā nedēļā Elksniņš savam vietniekam “Mūsu partiju” pārstāvošajam Rihardam Eigimam izteicis neuzticību, kā rezultātā vairāki deputāti, tostarp Rihards Eigims, atstāja koalīciju ar “Saskaņu”.

Tam sekoja jauna koalīcijas līguma parakstīšana ar tobrīd opozīcijā esošo “Latgales partiju” un plāns izteikt neuzticību esošajam domes priekšsēdētājam.  

Neskatoties uz notikušo, Elksniņš cer saglābāt Daugavpils domē savu koalīciju, piedāvājot visiem deputātiem, izņemot vicemēru Eigimu un bijušo Daugavpils mēru Jāni Lāčplēsi, apvienoties korupcijas apkarošanas koalīcijā.

Tikmēr Daugavpilī pirms gaidāmās domes sēdes manāmas arī provokatīvas darbības, tā pēdējās dienās iedzīvotāji pamanījuši un arī saņēmuši pastkastēs skrejlapas, uz kurām ir uzraksti, kas vērsti pret jaunizveidoto koalīciju. Skrejlapas manītas teju visos Daugavpils mikrorajonos. Tās izlīmētas uz stabiem, tramvaju pieturām, ēkām.  Vietējie ziņu portāli vēsta, ka pašvaldības policijai izdevies notvert četrus cilvēkus, kas nodarbojās ar šo skrejlapu izlīmēšanu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti