Darba meklētājus ar invaliditāti aicina pieteikties atvērto durvju dienai uzņēmumos

Darba meklētājus ar invaliditāti līdz trešdienai, 30. oktobrim, aicina pieteikties atvērto durvju dienai uzņēmumos.

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) akcija notiks trešo gadu un noritēs novembra sākumā. Bezdarbniekiem ar invaliditāti ir iespēja apmeklēt darba devējus, lai uzzinātu par brīvajām darba vietām, darba procesu un pienākumiem.

Šobrīd durvis cilvēkiem ar invaliditāti plāno vērt vairāki desmiti darba devēju, piedāvājot ap 160 vakanču dažādās profesijās.

Eva Lapsiņa par Nodarbinātības valsts aģentūras akciju cilvēkiem ar invaliditātiAnnija Petrova

  "Šobrīd mums ir pieteikušies jau 70 darba devēji. Viņi ir pieteikuši 164 vakances ļoti dažādās profesijās kā, piemēram, suņu, kaķu kopējs, pārdošanas speciālists, kultūras pasākumu organizators, galdnieka palīgs un citās. Ir pārstāvētas visas mūsu filiāles. Visās pilsētās ir pa kādam uzņēmumam un dažās pat vairāki. Visa šī informācija ir pieejama mūsu mājaslapā," stāsta Darba meklēšanas atbalsta nodaļas vadītāja vietniece Eva Lapsiņa.

  Pieteikties atvērto durvju dienai var, aizpildot pieteikumu un iesniedzot to jebkurā NVA filiālē.

  "[Akcijas] dalībnieki atzīst, ka, meklējot darbu, ir saskārušies ar situāciju, kad darba devēji, ieraugot, ka persona ir ar invaliditāti, dod priekšroku citām personām. Ir saņemts daudz atteikumu, bet šajā pasākumā viņi jau tieši uz vietas var redzēt konkrēto darbu, konkrētos pienākumus un apstākļus, iepazīties un izrunāt darba attiecības un darba uzsākšanu," skaidro Lapsiņa.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti