CSDD: Novembrī divkārt samazinājies bojāgājušo gājēju skaits

Šonedēļ ar pēdējiem atstarojošo vestu dalīšanas reidiem reģionos noslēdzas Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) organizētā kampaņa „Redzams, tātad dzīvs!”, kuras aktivitātes sniegušas konkrētus rezultātus: šogad novembrī uz Latvijas ceļiem bojā gājuši setiņi gājēji, kas ir vairāk nekā divkāršs samazinājums, salīdzinot ar pērnā gada atbilstošo periodu, informē CSDD.

Statistika liecina, ka 2013.gada novembrī Latvijā bojā gāja 15 gājēji.

Jau vēstīts, ka CSDD sadarbībā ar biedrību „Latvijas Samariešu apvienība” un Valsts policiju kopš oktobra beigām ir aktīvi īstenojusi satiksmes drošības kampaņu un „tumšo gājēju glābšanas misiju”. Kampaņas ietvaros visos Latvijas reģionos kopumā izplatītas 20 500 atstarojošās „gaismas vestes”, kuras saņēmuši galvenokārt mazturīgie un trūcīgie iedzīvotāji, kā arī nejauši uz ceļa sastaptie „tumšie” gājēji.

Kampaņas ietvaros atstarojošo vestu dalīšanas reidi notikuši vairākās Latvijas pilsētās un to apkārtnē, piemēram, Gulbenē, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Liepājā, Daugavpilī, Rēzeknē, Rīgā, Salaspilī, Tukumā, Valmierā un Ventspilī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti