Ceturtdienas lietavas nav nodarījuši jaunus postījumus Siguldā

Ceturtdienas negaisi nav nodarījuši jaunus postījumus iepriekšējās dienās izskalotajiem autoceļiem Siguldas apkaimē, jo nokrišņu intensitāte bijusi krietni mazāka nekā 29.jūlijā, kad pilsētas apkaimē nolija rekordliels apjoms, liecina Siguldas pašvaldības novērojumi.

„Satiksme netiek traucēta, bet ceļa remonta darbi vēl jāpaturpina, jo grunts ir ļoti izmirkusi ceļmalās, līdz ar to nav tik viegli uzreiz noblietēt. Šobrīd arī lietus atsācies, bet, salīdzinot ar aizvakardienu, šis ir mierīgs vasarīgs lietutiņš, kas nekādas problēmas radīt nevar,” stāsta Siguldas domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Zilvers.

Viens lauku ceļš Siguldas apkaimē gan aizvien tiek labots. „Tur vēl ir nopietnāki pārrāvumi. Bet arī tur šodien un rīt tehnika strādās un nodrošinās cilvēkiem piekļūšanu saviem īpašumiem. Domājams, ka nākamās nedēļas laikā varēs sakārtot tā, lai būtu pavisam kārtībā,” saka Zilvers.

Lietusgāzes, kas otrdien izmērcēja Siguldu un izskaloja ceļus, bija spēcīgākās pēdējo simt gadu laikā. Četrās stundās nolija tik daudz nokrišņu, ka ielas sedza biezs ūdens klājs, un ūdens pa autoceļiem un pakalniem meklēja izeju uz Gauju. Zaudējumi vēl tiek rēķināti, bet ceļu labošana jau sākusies.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti