Atrod morgā «pazaudēto» mammu

Morgā samainītās mirušās Elzas Biezās meita Santija Biezā informēja, ka mamma atrasta un apglabāta.

Šo piektdien atrisinājusies nedēļu ilgusī drāma, kuras laikā Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) morgā samainītās mirušās sievietes ģimene centās noskaidrot, kur atrodas viņu mamma Elza Biezā, jo kapličā Lielvārdē apbērēšanai tika nogādāta sveša sieviete, kas ģērbta mammas drēbēs. Tika noskaidrots, ka morga darbinieki sajaukuši divas mirušās. Otra sieviete jau bija apglabāta.

Piektdien tika veikta ekshumācija un meitas uzreiz atpazina savu mammu, kas ar citas personas identitāti bija apglabāta kādā no Rīgas kapsētām.

Sestdien ģimene beidzot varēja atvadīties no savas mammas un viņu guldīt zemes klēpī.

Meita Santija Biezā: “ Mūsu mamma tagad dus mierā. Paldies visiem, kuri juta mums līdzi un palīdzēja mammu meklēt un atrast”.
Savukārt policijā tiek skaidrota morga darbinieku atbildība par nolaidību, par ko iespējams gan naudas sods, gan īslaicīga brīvības atņemšana. Savu pārbaudi veic arī PSKUS. Slimnīca arī gatava kompensēt ģimenei pārapbedīšanas izdevumus.

KONTEKSTS

Pēc Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) pacientes nāves bērēs atklājies, ka uz kapsētu mirušās drēbēs atvesta cita mirusi sieviete. Īstās mirušās sievietes ķermenis bija izsniegts citiem cilvēkiem un jau apglabāts.

Valsts policijā par notikušo ierosināja kriminālprocesu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti