Atradies ceļā no Lielupes uz Imantu pazudušais zēns

Pateicoties iedzīvotāju atsaucībai un palīdzībai, atrasts ceļā no Lielupes uz Imantu pazudušais 2005. gadā dzimušais zēns Oskars Kristians Kukšs, informēja Valsts policijā (VP).

Zēns atrasts sveiks un vesels. Sākotnējā informācija liecina, ka viņš nakti ir pavadījis mežā. Lai pārliecinātos par viņa veselības stāvokli, Oskars nodots mediķu aprūpē.

Policijā iepriekš informēja, ka 12. jūnija pēcpusdienā zēns bijis Lielupē un plkst.16.25 zvanījis saviem tuviniekiem, sakot, ka tuvākajā laikā braukšot mājās no Lielupes uz savu dzīvesvietu Imantā. Iespējams, zēns grasījies braukt mājās ar vilcienu vai citu sabiedrisko transportu. Taču viņš tā arī mājās nepārradās.

Policijā informēja, ka Oskars ir kluss un noslēgts, var radīt atsvešinātības iespaidu. 

Viņš labi orientējas sev pazīstamā vidē un var orientēties, izmantojot "Google Maps" vai GPS tehnoloģijas, bet, tā kā bērna telefons ir izslēgts, visticamāk, izlādējies, ierastā orientēšanās sistēma viņam nav pieejama.

Valsts policija bērna meklēšanu organizēja jau kopš informācijas saņemšanas brīža. Jau kopš trešdienas meklēšanu organizēja VP Rīgas reģiona pārvaldes Jūrmalas iecirknis, VP Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvalde un VP Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizmeklēšanas pārvalde. Bija iesaistīti visi nepieciešamie resursi, arī organizācija "Bezvēsts.lv", Jūrmalas pašvaldības policija, arī zemessargi.

2 komentāri
aristida esenbehera
Paldies Dievam!!! Cerams, ka džekiņam nav UDS? :) Ja viņš nebūtu atradies, tas būtu zīme, ka orgānu tirgoņi klīst LV! Padomijas laikā bērni staigāja, kur grib, un tādu problēmu nebija, a te brīvā pasaulē, vecākiem jāved ar auto bērni no/ uz skolu!! Pašiem savā zemē, jo apkārt eventuāli klīst krimināli mullas vai pašmāju alkatīgie noziedznieki, kuru alkatībai agrākā iekārtā nebūtu bijis iespējas izpausties!!!
Zigmārs Ancveirs
Nav tā, ka visi lasa smacējošos portālus un nopietni uztver sociālo tīklu ziņas, tāpēc, ja vien ir iespēja, apziņojiet mutiski pēc iespējas vairāk cilvēku, līmējiet bērna bildi uz uz visiem stabiem, vilcienos, stacijās, veikalos. Noteikti, ka telefona operators var padalīties ar ziņu par pedējām darbībām no puikas mobilā. Nav skaidrs, kāpēc, lai nokļūtu no Lielupes uz Imantu, puikam būtu jāizvēlas kāds cits transports, nevis vilciens. Un, ja reiz viņš slikti orientējas, kāpēc viens brauc uz Lielupi, kādi viņam bija motīvi, ciemos pie draugiem, peldēties uz jūru? Vajag vairāk informācijas un reālas masveida darbības. No pieredzes - pirmās dienas vietējie aborigēni parasti bola acis un nezina, ka kāds ir pazudis...
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti