Atradies ceļā no Lielupes uz Imantu pazudušais zēns

Pateicoties iedzīvotāju atsaucībai un palīdzībai, atrasts ceļā no Lielupes uz Imantu pazudušais 2005. gadā dzimušais zēns Oskars Kristians Kukšs, informēja Valsts policijā (VP).

Zēns atrasts sveiks un vesels. Sākotnējā informācija liecina, ka viņš nakti ir pavadījis mežā. Lai pārliecinātos par viņa veselības stāvokli, Oskars nodots mediķu aprūpē.

Policijā iepriekš informēja, ka 12. jūnija pēcpusdienā zēns bijis Lielupē un plkst.16.25 zvanījis saviem tuviniekiem, sakot, ka tuvākajā laikā braukšot mājās no Lielupes uz savu dzīvesvietu Imantā. Iespējams, zēns grasījies braukt mājās ar vilcienu vai citu sabiedrisko transportu. Taču viņš tā arī mājās nepārradās.

Policijā informēja, ka Oskars ir kluss un noslēgts, var radīt atsvešinātības iespaidu. 

Viņš labi orientējas sev pazīstamā vidē un var orientēties, izmantojot "Google Maps" vai GPS tehnoloģijas, bet, tā kā bērna telefons ir izslēgts, visticamāk, izlādējies, ierastā orientēšanās sistēma viņam nav pieejama.

Valsts policija bērna meklēšanu organizēja jau kopš informācijas saņemšanas brīža. Jau kopš trešdienas meklēšanu organizēja VP Rīgas reģiona pārvaldes Jūrmalas iecirknis, VP Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvalde un VP Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizmeklēšanas pārvalde. Bija iesaistīti visi nepieciešamie resursi, arī organizācija "Bezvēsts.lv", Jūrmalas pašvaldības policija, arī zemessargi.

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti