Atlaistā Preiļu slimnīcas vadītāja: Domes priekšsēdētāja nekorekti komentējusi slimnīcas darbu

Preiļu novada domes priekšsēdētāja Maruta Plivda rīkojusies nepieņemami, graujot uzņēmuma un valdes reputāciju, Latvijas Radio teica bijusī Preiļu slimīcas valdes priekšsēdētāja Iveta Stare.

Viņa gatavojas vērsties Zvērinātu revidentu asociācijā un arī pie zvērinātā revidenta, jo uzskata, ka domes priekšsēdētāja nekorekti komentējusi slimnīcas darbu.

"Man ir pieejams šis zvērināta revidenta ziņojums vadībai. Tas ir ikgadējs dokuments, kur ir

pilnīgi citādāk aprakstīta šī situācija, nekā to komentē domes priekšsēdētāja," uzsvēra Stare. 

Slimnīcas vadītāja nav bijusi klāt kapitāldaļu turētāju kopsapulcē, kur tika pieņemts lēmums par slimnīcas valdes atlaišanu, nopietnu veselības apstākļu dēļ. Tomēr viņai neesot skaidrs, kāpēc valdes sēdē neļāva piedalīties citu struktūrvienību vadītājiem, jo valde nespēj precīzi atbildēt uz visiem jautājumiem.

"Tas ir komandas darbs un komandas atbildība. Vienīgais darbinieks, kam kapitāldaļu turētājs ļāva piedalīties sapulcē, bija Finanšu daļas vadītāja. Man tas ir nesaprotami un nepieņemami, jo līdz šim šādās sapulcēs varēja piedalīties arī citi darbinieki," teica Stare.

Ceturtdien Preiļu slimnīcas kapitāldaļu turētāju kopsapulcē atlaista slimnīcas valde. Kā stāstīja Plivda, kas ir slimnīcas kapitāldaļu turētāja, radās neskaidrības un bažas par slimnīcas valdes darbu, tāpēc tika nolemts, ka to nepieciešams atlaist. Bažas bijušas par pārlieku lieliem izdevumiem sadaļā "Citi izdevumi", iespējams, nevajadzīgiem darījumiem ar īpašumu, kā arī nepamatotu kuponu un dāvanu karšu izsniegšana.

Valdi līdz šim veidoja trīs locekļi. Slimnīcā ir ievēlēta jauna pagaidu valdes priekšsēdētāja Skaidrīte Žukova.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti