Atkal pārtraukums Lemberga krimināllietā

Atkal iestājies pārtraukums tā dēvētajā Lemberga krimināllietā. Šoreiz tas noticis pēc tiesājamā Aivara Lemberga lūguma, jo esot jāiepazīstas ar prokuroru iesniegtajiem apsūdzības grozījumiem.

Prokuratūra Lembergu apsūdz par kukuļņemšanu sevišķi lielos apmēros, par noziedzīgi iegūtu finanšu līdzekļu un citas mantas legalizēšanu, par dienesta viltojumu, ļaunprātīgu dienesta stāvokļa izmantošanu un citiem noziegumiem.

Līdz ar Aivaru Lembergu tiesāts tiek arī viņa dēls Anrijs un uzņēmējs Ansis Sormulis. Gan Sormulis, gan Anrijs Lembergs tiesai norādīja, ka jaunā – prokuratūras grozītā - apsūdzība viņiem neesot saprotama un savu vainu viņi, tāpat kā iepriekš, neatzīst.

Aivars Lembergs savukārt sacīja, ka viņam nepieciešami trīs mēneši laika, lai iepazītos ar izmaiņām apsūdzībā. Līdz šim tas nav izdarīts, jo advokāts bijis atvaļinājumā.

Tiesa Lemberga lūgumu apmierināja tikai daļēji. Lai formulētu viedokli par apsūdzību, Lembergam piešķirts laiks – nepilnas divas nedēļas – līdz 29.augustam.

Grozītā apsūdzība ir papildināta un tagad aizņem aptuveni 220 lappušu. Lemberga lietas iztiesāšana turpinās jau septiņus gadus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti