Panorāma

Tuvinieka nokļūšana slimnīcā motivē vakcinēties

Panorāma

Ministri diskutē par plašāku vakcināciju

Pēc saslimšanas ar Covid-19 Egila Levita veselība uzlabojas

Ar Covid-19 sasirgušā Levita veselība uzlabojas

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem un 7 mēnešiem.

Ar Covid-19 sasirgušā Valsts prezidenta Egila Levita veselība uzlabojas, un viņš varētu atgriezties darbā nākamnedēļ. 

"Prezidenta veselības stāvoklis uzlabojas. Viņam gan nebija smaga slimības norise, [tikai] vieglas iesnas un tāds krekšķis, arī neliela temperatūra, bet tagad arī šie simptomi samazinās. Un viņš turpina strādāt," pastāstīja Valsts prezidenta kancelejas vadītājs Andris Teikmanis.

Teikmanis šodien sazinājies ar Valsts prezidentu, un abi apsprieduši arī gaidāmos ierobežojumus jeb tā dēvēto "lokdaunu". Prezidents uzskata, ka ir pēdējais brīdis ierobežojumu ieviešanai.

"Mēs redzam šo visai dramatisko saslimšanas pieaugumu, un slimnīcu kapacitātes nav neierobežotas. Mēs redzam, ka tās ir tiešas sekas tam stāvoklim, ka daudzi nav vakcinēti. Tāpēc būtu jākoncentrējas uz īpaši jūtīgām iedzīvotāju grupām, senioriem, kuri lielā skaitā joprojām nav vakcinēti. Jāizmanto visas iespējas, lai šo vakcinācijas pienākumu radītu aizvien vairāk iedzīvotāju grupām. Šobrīd gribu uzsvērt, ka vakcinēšanās ir pienākums pret sabiedrību," prezidenta teikto atstāstīja Teikmanis.

Levits "AstraZeneca" ražoto vakcīnu saņēma šā gada februāri. Valsts prezidents darbā pilnā apmērā varētu atgriezties jau nākamnedēļ. Pagaidām Levita tuvākās vizītes ir atceltas. Teikmanis arī uzsvēra, ka prezidents stingri ievēros valstī noteiktās epidemioloģiskās prasības un valdības lēmumus.

KONTEKSTS:

Valsts prezidents par inficēšanos ar Covid-19 paziņoja pagājušajā ceturtdienā. Šī iemesla dēļ tika atcelta tikšanās ar vairākiem ārvalstu vadītājiem. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti