Dienas ziņas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Pielāgojas situācijai un sāk sejas vairogu ražošanu

Aktīvi pavadītos kilometrus pārvērš ziedojumā

Aktīvi pavadītos kilometrus pārvērš ziedojumā

Labai veselībai un pašsajūtai svarīgi savā ikdienā ir veltīt laiku arī fiziskām aktivitātēm. informācijas tehnoloģiju uzņēmums “Wunder” turpina pirms trīs gadiem iesākto izaicinājumu un, katram kolēģim individuāli sportojot, mērotie kilometri tiek pārvērsti ziedojumā. Viens kilometrs ir divi centi, kas pērn kopīgiem spēkiem pārtapa vairākos simtos eiro.

Informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmuma "Wunder" darbinieki aktīvi pavadītos kilometrus krāj, skrienot, ejot vai braucot ar velosipēdu, un tos fiksē mobilajā lietotnē "Endomondo". Sporto lielākā daļa uzņēmuma darbinieku, un iemesli, kādēļ iesaistījušies šādā akcijā, ir dažādi.

"Piedalos jau kopš pagājušā gada, sanāk otrais gads, kad šajā izaicinājumā piedalos. Ir tāds kā azarts, mēģināt tā kā pārspēt pārējos kolēģus," sacīja IT uzņēmuma “Wunder” programmētājs Jānis Berķis.

Valmierietis Berķis jau agrāk bija trenējies vieglatlētikā, bet uz laiku pārtraucis. Tagad personīgais rekords viena mēneša laikā ir 200 kilometri, kuri sakrāti, minoties ar velosipēdu un skrienot. Viena treniņa laikā noskrien apmēram 5 kilometrus un papildus tam pilda arī spēka un izturības vingrinājumus.

Akcijā aktīvi iesaistās arī programmētājs Lauris Kuzņecovs. Viņš stāsta, ka pirms pieciem gadiem noskriet trīs kilometrus licies neiespējami, bet tagad piedalās pusmaratonu sacensībās dažādās Latvijas pilsētās un no rītiem vingro kopā ar četrus gadus jauno meitu.

"Palīdzēs jebkurš, jebkura motivācija. Kā nu kuram, citam tā ir nopirkt rokas pulkstenīti, lai viņš redz statistiku, pulsu utt. Citam tas gala mērķis, ja ir tie kilometriņi, ka tu varēsi ziedot. Citam varbūt vienkārši izvēdināt galvu," pauda Kuzņecovs.

Izaicinājuma koordinatore Zanda Strunga Balode stāsta, ka pagājušā gadā rekords pieder darbiniecei, kura tad bija bērnu kopšanas atvaļinājumā. Veicot dažādas sportiskas aktivitātes gan pastaigājoties, gan skrienot, kopā sakrāti vairāk nekā 7500 kilometri.

"Tā man liekas, ka ir tāda abpusēja mijiedarbība starp darbinieku un uzņēmumu, ka mēs tā kā cenšamies viens otru iedvesmot," norādīja IT uzņēmuma “Wunder” Rīgas biroja vadītāja Zanda Strunga-Balode.

Pagājušajā gadā izaicinājumā piedalījās 29 uzņēmuma darbinieki, 150 dienu garumā pieveicot aptuveni 20 tūkstošus 200 kilometru, kas pārtapa vairāk nekā 400 eiro vērtā ziedojumā valmierieša Roberta Jurkas rehabilitācijai. Šī gada trīs aktīvākie darbinieki izvēlēsies, kam šīs sezonas sakrātā summa tiks ziedota.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti