Dienas ziņas

Rīgas domes koalīcija zaudē vairākumu

Dienas ziņas

Smiltsērkšķi – Latvijas zelts

Cēsīs aizvadīta akcija «Strādā jebkur!»

Akcija «Strādā jebkur!» pirmo reizi notikusi ārpus Rīgas

Lai veicinātu elastīgu darba stilu, piektdien, 31. maijā, gadskārtējā akcija “Strādā jebkur!” pirmo reizi notika ārpus Rīgas. Tās dalībnieki ar īpaši organizētu digitālo vilcienu devās braucienā uz Cēsīm. Akcijā Cēsīs atklāta kustības “Valsts196” vēstniecība, kur ikviens varēs apgūt dažādas digitālās prasmes un saprast, kā tās pareizi izmantot.

Vilcienu, kurā pasažieriem bija iespēja veikt savus darba pienākumus, strādājot klusajā vagonā, vai arī uzklausīt dažādus iedvesmas stāstus jaunu zināšanu vagonā, Cēsu stacijā sagaidīja novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs. Akcija "Strādā jebkur!" šogad norisinās jau astoto gadu, bet pirmo reizi ārpus Rīgas tā devās, jo Cēsis ir kļuvušas par kustības “Valsts196” partnerpilsētu, apņemoties veicināt iedzīvotāju digitālo prasmju attīstību.

"Tieši Cēsis šodien kļuva par kustības "Valsts196" galvaspilsētu, jo šeit atklāta tās vēstniecība – vieta, kur ikviens varēs stiprināt savu digitālo identitāti, apgūt jaunas zināšanas un prast tās pielietot," teica Rozenbergs.

Cēsīs cer, ka "Valsts196" vēstniecība kļūs par vietu, kas piesaistīs aizvien jaunus cilvēkus, kuri vēlēsies šeit dzīvot un strādāt. Šādu lēmumu pirms aptuveni trijiem gadiem pieņēma arī Riekstiņu ģimene, iegādājoties lauku īpašumu Cēsu novadā un uzsākot strādāt attālināti. Kristīne vada un koordinē valodu apmācību centru, savukārt Valters darbojas personāla atlases uzņēmumā, kā arī attālināti uzraugu būvniecības procesus.

Riekstiņu ģimene atzīst, ka izjūtot priekšrocības, kuras pateicoties digitālajām mūsdienu tehnoloģijām sniedz darbs attālināti, un vairs nevarētu iedomāties, kā būtu atgriezties pie noteikta darba laika biroja vidē. Darbs attālināti, viņuprāt, ir gan krietni produktīvāks, gan arī ļauj plānot savu laiku.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti