Aicina kļūt par kustību vēstnešiem savā pašvaldībā

Veselības ministrija aicina pieteikties sporta aktīvistus – brīvprātīgos, kas vēlas kļūt par kustību vēstnešiem savā novadā vai pašvaldībā. To iespējams izdarīt vēl līdz mēneša beigām.

Kampaņas "KustiNācija" pārstāvis Edgars Gertners
00:00 / 00:29
Lejuplādēt
Kampaņas "KustiNācija" pārstāvis Edgars Gertners stāsta, ka kustības vēstneši februārī bez maksas tiks apmācīti, kā izkustināt dažāda vecuma, interešu un fiziskās sagatavotības līmeņa cilvēkus. Bet pēc tam – brīvprātīgo uzdevums būs savā pašvaldībā popularizēt fiziskās aktivitātes un organizēt bezmaksas fizisko aktivitāšu nodarbības.

 

"Par kustību vēstnešiem var kļūt cilvēki, kuriem ir atbilstoša izglītība vai kvalifikācija – veselības sporta speciālists, sertificēts fizioterapeits, sporta treneris ar vismaz C kategorijas sertifikātu vai sporta skolotājs.

Ideja aktivitātei ir tāda, ka vietējo pašvaldību sportiskākie un kustīgākie cilvēki ar atbilstošu izglītību un kvalifikāciju, viņi būs tie lāpneši savā pašvaldībā.

Treneris Viktors Lācis, fizioterapeits Mareks Osovskis un sporta ārste Sandra Rozenštoka ir izveidojuši apmācības materiālu ar dažādiem vingrinājumiem, kurus var veikt ārā. Vai tas būtu stadions, parks vai kāda cita vieta, lai varētu kustēties dažādu vecuma grupu cilvēki. Bet tālāk kustību vēstneši savās pašvaldībās arī aktīvi darbosies, aicinot vietējo iedzīvotājus kustēties kopā ar viņiem," klāsta Gertners.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti