12.Saeimas raibā dzīve: četri nolikti mandāti, problēmas ar alkoholu un likumu

Darbojoties vien nedaudz vairāk par pusgadu, 12.Saeima jau piedzīvojusi gan sastāva izmaiņas, gan vairākus gadījumus, kad deputātiem bijušas grūtības ar likuma un morāles normu ievērošanu. Regīna Ločmele-Luņova ("Saskaņa") būs ceturtā deputāte, kas noliek mandātu.

Pagājušajā nedēļā par mandāta nolikšanu paziņoja arī “Vienotības” deputāts Vjačeslavs Dombrovskis. Viņš vēlas nodoties jauniem profesionālajiem izaicinājumiem un pamest politiku.

Jau pirmajā Saeimas sēdē, aizbildinoties ar darba piedāvājumu Honkongā, no deputāta mandāta atteicās Jānis Junkurs.

Pirms diviem mēnešiem mandātu nolika arī Nacionālās apvienības deputāts Andris Vilks, kurš, iespējams, alkohola reibumā bija pamatīgi ālējies Austrumu slimnīcā.

Alkohola lietošana komplektā ar auto vadīšanu bija iemesls, kāpēc piecas diennaktis policijas izolatorā pavadīja “Vienotības” deputāts Veiko Spolītis, taču mandātu nolikt tādēļ neapsvēra.

Dzērumā sarīkots tracis ar kāda Vecrīgas kluba apsargiem ir viena no epizodēm Latvijas Reģionu apvienības deputāta Artusa Kaimiņa biogrāfijā. Bet parlamenta Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai nācies apspriest Kaimiņa uzvedību arī citā pasākumā. 

Zem lupas nonāca arī "saskaņietis" Sergejs Potapkins. Viņa dzīvesvietā tika veikta kratīšana saistībā ar kriminālprocesu, kurā iesaistīts Potapkina sievai daļēji piederošais restorānu bizness.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti