Dienas ziņas

Rinkēvičs rosinās obligātu valsts noslēpuma pielaides prasību vietvaru vadībai

Dienas ziņas

Valsts robežsardzei – 104

PSKUS applūst Staru terapijas nodaļa, evakuē 18 pacientus

Applūst Stradiņa slimnīcas pagrabstāvs – aptur staru terapiju, pārvieto pacientus

Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) Onkoloģijas korpusa pagrabstāvā otrdien ieplūdis ūdens, tādēļ drošības apsvērumu dēļ ir atslēgta elektrība un pacienti pārvietoti uz citiem korpusiem drošos apstākļos, informēja slimnīcā.

Slimnīcā pārtraukta staru terapija, jo pagrabā applūdušas iekārtas. Sensori par ūdens parādīšanos telpās ziņoja ap pieciem no rīta. PSKUS Drošības daļas vadītājs Matīss Šmitiņš Latvijas Televīzijai norādīja, ka, apsekojot notikuma vietu, konstatēts, ka nepieciešams atslēgt elektroenerģiju.

Situācija tiekot kontrolēta, un pacientu ārstēšana – turpināta. Gan pacienti, gan slimnīcas darbinieki ir drošībā. Notiek avārijas novēršanas tehniskie darbi. 

Slimnīcas pārstāve Janita Veinberga Latvija Radio teica, ka

kopumā no Onkoloģijas korpusa pārvesti 18 pacienti, kuri atrodas citās slimnīcas ēkās, ir drošībā un viņu ārstēšana nav ietekmēta.

Tāpat slimnīca sazinājusies ar teju visiem pacientiem, kam bija šodien jāierodas vizītē uz procedūrām šajā nodaļā. Pagaidām ir grūti pateikt, kad būs iespējams atsākt darbu šajā korpusā, un cik ļoti cietušas iekārtas, taču slimnīcas pārstāvji sola – ārstēšanas process netiks būtiski ietekmēts.

Slimnīcas pārstāve Janita Veinberga
00:00 / 00:00
Lejuplādēt

"Skatīsimies, vai pacienti būs jāpārvirza uz citām slimnīcām, vai varēs nodrošināt ārstēšanu mūsu telpās," norādīja Veinberga.

Šobrīd norit avārijas seku likvidācija – tiek atsūkts ieplūdušais ūdens, pēc tam telpas tīrīs un žāvēs. Iespējamos postījumu apmērus būs iespējams pateikt pēc tam.

Arī avārijas iemeslu patlaban grūti pateikt, bet Veinberga pieļāva, ka, visdrīzāk, tas saistīts ar kanalizācijas sistēmu, jo blakus korpusā notiek vērienīgi sistēmas atjaunošanas darbi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti