Baltijas valstīs degvielas cenas samazinās

Pagājušajā darba nedēļā visās Baltijas valstu galvaspilsētās samazinājās degvielas cenas, straujāk tām krītoties Viļņā, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Darba nedēļas beigās augstākā benzīna cena bija Tallinā, seko Rīga un Viļņa. Savukārt dīzeļdegviela visdārgākā bija Rīgā, seko Tallina, bet vismazāk dīzeļdegviela darba nedēļas beigās maksāja Viļņā.

Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā piektdien 95.markas benzīna cena samazinājās par 1,1% - līdz 1,744 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kritās par 2,4% – līdz 1,644 eiro par litru.

Viļņā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā piektdien 95.markas benzīna cena samazinājās par 1,9% - līdz 1,569 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena nedēļas laikā kritās par 3,3% – līdz 1,479 eiro par litru.

Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās piektdien 95.markas benzīna cena samazinājās par 0,6% - līdz 1,779 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kritās par 2,5% – līdz 1,549 eiro par litru.

Autogāzes cenas Rīgā un Viļņā saglabājās stabilas un attiecīgi maksāja 0,739 eiro un 0,642 eiro par litru. Vienlaikus Tallinā autogāzes cena palielinājās par 1,5% – līdz 0,68 eiro par litru.

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti