Sadaļas Sadaļas

Latvijas Pasts sāk piedāvāt arī noliktavas pakalpojumus

Palielinoties e-komercijas sūtījumu apjomam un būtiski pieaugot arī lielgabarīta sūtījumu un kravu īpatsvaram, Latvijas Pasts sācis papildu telpu izmantošanu lidostas Rīgas teritorijā 1400 kvadrātmetru platībā, lai nodrošinātu šīs plūsmas kvalitatīvu un ātru apkalpošanu, informēja Pastā. Līdz ar paplašināšanos Latvijas Pasts paralēli piegādes pakalpojumiem sāks e-komercijas klientiem piedāvāt arī nepieciešamos noliktavas pakalpojumus.

Pastā norādīja, ka saistībā ar Covid-19 pandēmiju ir aktīvāka e-komercija. Tādējādi ir ievērojami palielinājies lielgabarīta sūtījumu skaits, kuru efektīvai apkalpošanai Latvijas Pastam vairs nepietika ar līdzšinējā sūtījumu apstrādes un šķirošanas kompleksa kapacitāti. Paralēli e-komercijas sūtījumu skaita pieaugumam pēdējos mēnešos vērojams arī dubults aktivitāšu kāpums Latvijas Pasta īstenoto kravu piegāžu segmentā, kur tāpat redzama lielgabarīta kravu īpatsvara palielināšanās.

Lai nodrošinātu ātru un efektīvu šo sūtījumu apstrādi, kā arī spētu palielināt šāda veida sūtījumu un kravu plūsmu apkalpošanu uzņēmumā, Latvijas Pasts sācis papildu noliktavu izmantošanu lidostas Rīga teritorijā 1400 kvadrātmetru platībā. Tādējādi Latvijas Pasts uzlabo savu konkurētspēju un sadarbības partneriem piedāvātās iespējas papildu sūtījumu un kravu regulārā apstrādē un tālākā piegādē klientiem Latvijā un Baltijas reģionā, kā arī noliktavu pakalpojumu sniegšanā. 

Jaunās telpas plānots papildus izmantot, nodrošinot arī noliktavas pakalpojumus, jo e-komercijas klienti ar aizvien pieaugošu tendenci izvēlas tādus sadarbības partnerus, kas sniedz gan apstrādes un piegādes, gan noliktavas pakalpojumus.  Tāpēc Latvijas Pasta plānos ir šā pakalpojuma aktīva attīstība un piedāvāšana dažādiem tirgus dalībniekiem.

Nedēļas laikā, kopš Latvijas Pasts sācis izmantot jauno noliktavu, vidēji dienā no tās izbrauc 10 kravas automašīnu ar dažāda veida sūtījumiem, bet jau patlaban ir zināms, ka to apjomi tuvākajā laikā palielināsies.

Lielgabarīta sūtījumu un kravu apjoms Latvijas Pastā 2021. gada martā attiecībā pret iepriekšējiem mēnešiem ir dubultojies. Lielgabarīta sūtījumu kravas pamatā veido interneta veikalu preces – dažāda veida sadzīves tehnika,  mēbeles, autodetaļas un tamlīdzīgi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Ekonomika
Ziņas
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt