Darba devēji līdz 20.oktobrim var pieteikties algot jauniešus, par to saņemot dotāciju

Darba devēji līdz nākamajai piektdienai, 20. oktobrim, Nodarbinātības valsts aģentūras filiālēs var iesniegt pieteikumus Eiropas Savienības fondu projektā "Jauniešu garantijas". Tas nozīmē apņemšanos savā uzņēmumā nodarbināt jauniešus bezdarbniekus ar profesionālo vai augstāko izglītību.

Potenciālajiem darbiniekiem jābūt vecumā no 18 līdz 29 gadiem un jābūt reģistrētiem aģentūrā. Jaunieša darba vadītājs atbalsta maksājumā varēs saņemt pusi no minimālās algas. Savukārt, ja darba vieta būs jāpielāgo jaunietim ar invaliditāti, var pretendēt uz 711 eiro atbalstu.

Ieva Germane: Par projektu “Jauniešu garantijas”Edgars Kupčs
  Projekta eksperte Ieva Germane pastāstīja darba devēji, piedaloties šajā pasākumā, saņem dotāciju par jauniešu nodarbināšanu, jaunieša alga nedrīkst būt zemāka par valstī noteikto minimālo algu. 

  Viņa atzina, ka interese par programmu no darbadevējiem un jauniešiem ir. Jaunieši   iegūst pirmo darba pieredzi un bieži vien arī pēc pasākuma noslēguma jaunieši paliek pastāvīgā darbā,  katrā ziņā tas ir ieguvums darba devējam un jaunietim, norādīja Germane.

  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
  Ekonomika
  Ziņas
  Jaunākie
  Populārākie
  Interesanti