«Volkswagen» atsauc 100 000 mašīnu arī no Indijas

Vācijas autoražotājs „Volkswagen” paziņos par 100 000 automašīnu atsaukšanu no Indijas tirgus. Tas saistīts ar ieilgušo skandālu par automašīnām, kuras neatbilst kaitīgo izmešu rādītājiem.

Jau vēstīts, ka "Volkswagen" pēdējā laikā ir bijusi spiesta atzīt, ka miljoniem automašīnu daudzās pasaules valstīs iestrādāta izmešu datu falsificēšanas programmatūra.

Plašais un iekārojamais Indijas tirgus ir nākamais, kuru ir spiestas pamest liels skaits kompānijas „Volswagen” ražoto automašīnu, lai tajā atgrieztos uzlabotā un godīgā versijā. Lielākā daļa automašīnu, kurās iestrādāta krāpnieciskā programma, valstī ir ievestas, bet  piektā daļa ražota turpat uz vietas.

"Volkswagen" jau atzinis, ka uzņēmums izmantojis šo programmatūru mazākos divu litru dīzeļdzinējos, ar kuriem aprīkoti aptuveni 11 miljoni automobiļu, kas ražoti pēdējos sešos gados.

Eksperti Indijā strādāja labu laiku, lai konstatētu, vai izmešu normas ir pārkāptas un uz kurām „Volkswagen” ražotajām automašīnām tas attieksies. Ziņojuma saturu līdz pat pēdējam brīdim turēja pilnībā slepenībā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti