Trampa impīčmenta izmeklēšanā liecinās ASV vēstnieks ES

Septembra beigās sāktajā impīčmenta izmeklēšanā pret ASV prezidentu Donaldu Trampu turpinās publisko liecību sniegšana. Šodien liecības sniegs vēl trīs amatpersonas, un galvenā uzmanība būs pievērsta ASV vēstnieka Eiropas Savienībā Gordona Sondlanda atbildēm.

Trampa impīčmenta izmeklēšanā liecinās ASV vēstnieks Eiropas SavienībāRihards Plūme

  Pret Amerikas Savienoto Valstu (ASV) prezidentu Donaldu Trampu sāktajā atstādināšanas izmeklēšanā publiskās liecības sniegušas jau vairākas amatpersonas. Piemēram, bijusī ASV vēstniece Ukrainā Marija Jovanoviča uzsvērusi, ka Valsts departaments tiek noplicināts no iekšpuses laikā, kad uz pasaules arēnas valda konkurence un sarežģīti jautājumi. Viņasprāt, tas var novest pie reāla kaitējuma ASV nacionālās drošības interesēm.

  Kā nākamie liecības šodien sniegs Pentagona amatpersona Laura Kūpere un valsts sekretāra vietnieks politiskajos jautājumos Deivids Heils. Bet galvenā uzmanība būs pievērsta ASV vēstniekam Eiropas Savienībā Gordonam Sondlandam. ASV vēstnieks Ukrainā Viljams Teilors atzinis, ka Sondlands neilgi pēc sarunas ar Trampu jūlijā esot viņam atzinis, ka Baltā nama saimniekam vairāk rūp izmeklēšana pret sāncensi Džo Baidenu nekā pati Ukraina. Vēl šonedēļ pats Tramps paziņojis, ka nopietni apsver iespēju atbildēt uz Kongresa demokrātu mesto izaicinājumu un sniegt liecības impīčmenta izmeklēšanas procesā.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Pasaulē
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti