«Melo-M» sācis «Rīga 2014» popularizēšanas pasākumus Īrijā

Latvija vēstniecība Īrijā informē, ka ar čellu trio "Melo-M" uzstāšanos sekmīgi uzsākta Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas popularizēšana šajā valstī.

8.janvārī mūzikas festivāla "Temple Bar TradFest" atklāšanas pasākumā, kurā uzstājās Latvijas čello trio „Melo-M", tika aizsākts Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas 2014 popularizēšanas pasākumu cikls Īrijā. Latvijas vēstnieks Īrijā Gints Apals izteica pateicību Dublinas pilsētas domei un "The Temple Bar Company" par līdzšinējo sadarbību latviešu kultūras un tradīciju prezentēšanā Dublinā.

Apals klātesošos ielūdza apmeklēt Rīgu, kuras kultūras programma šogad piedāvā vairāk nekā 200 kultūras pasākumu.

Savukārt 9.janvārī  latviešu kopienas, vācu luterāņu draudzes un Īrijas sabiedrības pārstāvjiem bija iespēja klausīties un sadziedāties "Melo-M" koncertā St. Finian's baznīcā, atzīmējot čellu trio dalību festivālā. Koncerta apmeklētājiem bija iespēja neformāli tikties ar mūziķiem vēstniecības organizētajā pieņemšanā.

Festivāla ietvaros 23.janvārī Dublinas pilsētas zālē notiks „Melo-M" koncerts, un tiks atklātas izstādes - „Rīga no augšas" un „Riga 24 h".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti