Dienas ziņas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Gads sācies ar traģisku ugunsgrēku

Lielbritānijas latvieši 2023. gadu sagaida ar masku balli

Lielbritānijas latvieši 2023. gadu sagaida ar masku balli

Lielbritānijas latvieši šogad gadu miju latviešu īpašumā Straumēnos nesvinēja, tā vietā Korbijā tika rīkota masku balle. Interese bija tik liela, ka biļetes tika izpirktas jau vairākas dienas iepriekš.

Kaut ārpusē nekas neliecināja par svinībām, tomēr klubs bija pārpildīts līdz malām un grupas "Kokteilis" dziedāto latviešu dziesmu laikā uz deju grīdas visiem knapi pietika vietas. Kā jau kārtīgā masku ballē – bija balva gan par labāko masku, gan rotaļas, loterija, zīlēšana, fotosiena un citas atrakcijas.

"Tieši pirms pasākuma saņēmu ķīniešu cepumiņu, un man bija paredzēts ceļojums tālu, tālu prom. Un es ļoti ceru, ka tas piepildīsies!" sacīja pasākuma apmeklētāja Santa Lūse.

"Cerams, piepildīsies kādi sapņi, izdosies uz universitāti tikt, nokārtot braukšanas kursus," dalījās apmeklētājs Ralfs Čekovs.

Savukārt pasākuma organizatore Tatjana Stīvensone atklāja: "Šis gads man iesākas ar jaunu darbu. Es izturēju trīskāršu interviju."

"Es gribētu pirmām kārtām sev un visiem pārējiem novēlēt to, ka mēs visi varam pateikt, ka 2023. bija mans gads, tas bija kolosālākais gads!" novēlēja pasākuma organizatore Vera Antipova.

Pasākuma organizatores, 6 aktīvas jaunietes, savu organizatoru grupu jokojot ir nodēvējušas par vāverēm.

"Šis ir mūsu pirmais pasākums, es ļoti ceru, ka nākošajā gadā mums būs turpinājums un viss gads mums būs tāds ražīgs," sacīja pasākuma organizatore Laura Liepiņa.

Latviešu svinībās Jauno gadu noteikti jāsagaida vienā laikā ar Latviju, uz lielā ekrāna noskatoties prezidenta runu un kopīgi nodziedot Latvijas himnu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti